• «سرکه سیب معجزه لاغر شدن»؛ واقعیت یا شایعه؟    :   تمام آنچه که درمورد خواص سرکه سیب شنیده‌اید، لزوما درست نیست. با شایعاتی که درمورد آن وجود دارد آشنا شوید.
 • «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار    :   «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار/ وقتی دورنمای سوداگری کور می‌شود
 • تجمع وزرا برای نجات برجام    :   اروپا بالاخره جدیت به خرج داد؛ تجمع وزرا برای نجات برجام.وزیران خارجه کشورهای اروپایی پس از مدت‌ها تعلل در نشست بروکسل به فکر یافتن راهی برای نجات برجام هستند..وزرای خارجه هلند، بلژیک، لیتوانی و اسپانیا از جدیت خود برای یافتن راه حل خبر دادند.
 • ۲۴ تير ۱۳۹۸ – روزنامه‌های امروز    :   ...
 • درمان سریع خانگی عفونت ناخن فرو رفته در گوشت انگشت پا    :   عفونت ایجاد شده توسط فرو رفتن ناخن می تواند بسیار دردناک و ناراحت کننده باشد در ادامه مقاله موثرترین روش های درمانی برای از بین بردن عفونت فرو رفتن ناخن در گوشت را با شما در میان می گذاریم.
 • حقوق دریافتی اکثر مردم ایران چقدر است؟    :   یک فعال کارگری با طرح پیشنهاد توزیع کالاهای اساسی سهمیه‌ای گفت: وقتی نمی‌توانیم نظارت و کنترل لازم را روی قیمت کالاها داشته باشیم دولت باید هرچه سریع‌تر سهمیه‌بندی کالاهای اساسی را آغاز کند تا مردم با آرامش بیشتری نیازهای روزمره خود را تأمین کنند.
 • لاریجانی خطاب به ۱+۵: اگر مذاکرات را به بن بست برسانید دچار اشتباه استراتژیک شده اید

  تقدیمی هدف:

  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله فلسطین سند بسیار سیاهی برای قرن امروز دنیای ماست که غربی‌‌ها به وجود آوردند.

  به گزارش تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران در روز جهانی قدس، با اشاره به حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: قصه پرغصه مردم مظلوم فلسطین با هدف کشورگشایی انجام شد.
  وی با بیان اینکه مسئله فلسطین سند بسیار سیاهی برای قرن امروز دنیای ماست که غربی‌‌ها به وجود آوردند، تصریح کرد: تشکیل رژیم‌صهیونیستی در سرزمین فلسطین امر مجزایی از برنامه غرب علیه مسلمانان نیست.
  لاریجانی با اشاره به اینکه با انقلاب صنعتی تصور غربی‌ها این بود که باید شرایط جهان تغییر کند، خاطرنشان کرد: آنها در پی این بودند که سبک زندگی را در جهان تغییر دهند.
  وی با بیان اینکه طرف غربی، نیاز خود را به عنوان امتیاز به صحنه آورده است، خطاب به ۱+۵ گفت: مسائل روشن است ایرانیان گرچه قلب سلیمی دارند اما ساده لوح نیستند مگر خودتان تقاضای مذاکره نداشتید اگرمذاکرات را به بن بست برسانيد در مقابل انعطاف ایران دچار اشتباه استراتژیک شده‌اید.

  رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نتیجه به بن بست رسیدن مذاکرات به نفع غربی‌ها نخواهد بود، خاطرنشان کرد: همه نیروهای فعال در بخش هسته‌ای آمادگی دارند با سرعت بیشتری فناوری هسته‌ای را شتاب ببخشند؛ بعد از سه سال مذاکره اینگونه حرف زدن چانه زنی بلاوجه است.لاریجانی همچنین گفت که مجلس شورای اسلامی با دقت مذاکرات را زیر نظر دارند.

  همچنين آنگونه که ايسنا گزارش کرده است، رییس‌مجلس با اشاره به بحث مذاکرات، گفت: طی سه دهه با جدیت ملت و مقام معظم رهبری، بحث هسته‌ای به یک دستاورد بزرگ برای ملت ایران تبدیل شد که این دستاورد عظیم فنی را غربی‌ها به ایران ندادند که امروز راجع به آن مدام حرف می‌زنند. وي تصریح کرد: از حدود سه سال پیش از طریق یکی از روسای کشورهای منطقه، آمریکایی‌ها پیگیر بودند تا مذاکره برای حل و فصل موضوع انجام شود، رهبری با این‌که در نیت آنها تردید داشتند اما برای اتمام حجت موافقت کردند، درباره این مذاکرات در جلساتی بحث شد و علی‌رغم بی‌اعتمادی نسبت به آمریکا چاره‌جویی برای آنها در نظر گرفته شد که این مذاکرات انجام شود.

  وی خاطرنشان کرد: رهبری همان‌گونه که کشور را برای دستیابی به این دستاورد ملی بسیج کردند و حمایت‌های ایشان در دولت‌های مختلف کارساز بود و همان‌گونه که برای ایستادگی در مقابل تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی کشور را بسیج و با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مسیر استقلال اقتصادی کشور را مشخص کردند، برای شکستن تحریم‌ها و حرکت هجومی علیه تحریم‌ها نیز از هیچ کوششی دریغ نکردند.

  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: کسانی بودند و هستند که فکر می‌کردند دشمنان علیه ایران قطعنامه صادر کنند ما هم می‌ایستیم و این هم کفایت می‌کند، ایستادگی در مقابل اقدامات دشمن لازم است اما کافی نیست. مهم‌تر طراحی حرکت هجومی نسبت به شکستن تحریم‌ها است که رهبری در این عرصه فرصت را فراهم کردند.

  لاریجانی تأکید کرد: سیاست نظام و رهبری همیشه برای کم هزینه کردن مقابله با دشمنان بوده است و راه گفت‌وگو را هرگز نبستند. در موضوع عراق هم در زمان خودش اجازه دادند مذاکرات انجام شد. آنچه موجب شد رهبری با دقت موضوع مذاکرات را مراقبت کنند مخالفت با اصل موضوع نبود بلکه نیرنگ بازی آمریکایی‌ها بود.

   

  اهم اظهارات رئيس مجلس در ادامه به نقل از ايسکانيوز مي آيد:

  * اولین علت دوام رژیم صهیونیستی ضعف و ناتوانی حاکمان عرب به دلیل ضعف و فساد دنیا طلبی بود و و فریب غرب را خوردند و به جنگ های کودکانه بین خود پرداختند . مسئله اشغال فلسطین کلید صلیبی کردن منطقه و پیچیده کردن بساط مسلمانان بود که البته مدرنیزه کردن منطقه را در دست داشتند و فلسطین مسئله محدود جغرافیای نبود.

  *از جمله دلایل دوام این رژیم این بود که در کشورهای اسلامی جا انداختند که در مقابل قدرت نظامی آنها نمی توانند مقابله کنند و باید سازش کرد . و بازیگری رژیم صهیونیستی نیز این بود که بین شوروی امریک و اروپا در چرخش بودند .

  *امید است همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان که ماه ادعونی استجب لکم بوده و ماهی است که شیاطین در زنجیر هستند همچنین در های رحمت الهی باز است به معنی واقعی آمرزیده شده باشند.

  * خداوند نیامرزد، بنده ای که رمضان بگذرد و آمرزیده نشده باشد، امیدواریم همه ملت در این ماه به این فیض عظیم نائل شده و برای عبادت در محافل باشکوه کشور حضور یافته باشند. به یاد جمله امام علی (ع) می افتیم که عبادت خالصانه دراین شب را توصیف می کند که «شب ها پاهای خود را برای عبادت جفت می کنند، آیات قرآن را به آرامی شمرده شمرده تلاوت می نمایند، با زمزمه آن آیات و دقّت در معنی آنها، غمی عارفانه در دل خود ایجاد می کنند و دوای دردهای خویش را بدین وسیله ظاهر می سازند. هر چه از زبان قرآن می شنوند، مثل این است که به چشم می بینند …» این جمله انشالله شرایط مردم ایران در ماه رمضان باشد و ما از جمله اصحاب صادق امام زمان (ع) باشیم.

  * قصه پر غصه فلسطین از جمله محمد علی پاشا در مصر آغاز شد که به قصد کشور گشایی انجام شده بود تا بعدها باعث ایجاد شرایطی شودکه غربی ها از آن استفاده کنند و طرح قیمومت برای فلسطین که طرحی زورمندانه بود. این ها سندی سیاه برای قرن حاضر در دنیای ما به ویژه در شرایط فعلی است.

  * برای بررسی عوامل ایجاد و شکل گیری صهیونیست و اینکه چه عواملی باعث دوام صهیونیست شد؟ باید ریشه های آن را مورد توجه قرار داد. از سویی باید تغییرات این چند دهه را بررسی کرد، همچنین اینکه در شرایط امروز با چه وضعی مواجهیم. در حال حاضر شرایط پیچیده ای نسبت به گذشته ایجاد شده است. چند موضوع است که مطلب را روشن می کند، اول باید پذیرفت که تشکیل این رژیم در فلسطین امری مجزا از طراحی کلی غرب برای سرنوشت مسلملنان نیست. بارها گفته اند مسئله داخلی است، اما یا از سر غفلت این امر را می گویند یا خود را فریب می دهند.

  * مساله دخالت غرب در رژیم صهیونیستی امری برای اتلاف انرژی مسلمانان بود. برای این امر شواهد بسیاری وجود دارد. یک صهیونیست مشهور تا حد زیاد این نیت را نشان می دهد و می گوید ملت هایی هستند که سرزمینی انباشته از امکانات دارند، آنها بر شاهراه ها مشرف و سرزمینشان مهد پیدایش مذاهب است. و آرزوها و محرک های مشترک دارند و هیچ مانعی باعث جدایی آنها نمی شود، اگر روزی این رزمین ها متحد شوند، اروپا را منزوی می کنند، لذا باید با عامل خارجی حائلی در قلب این ملت ها ایجادکرد تا مانع رسیدن دو طرف به هم شد.

  * پس قصد آنها تنها ایجاد یک جریان در فلسطین نبود پس ندیدن صورت مسئله در دهه های مختلف باعث شد اراده مسلمانان معطوف به مسئله اصلی یعنی غرب نشود.نکته بعدی بی خبری مسلمانان و عقب افتادگی فکری و فرهنگی آنها بود که منجر به فریب خوردگی آنها شد.

  * از ابتدا که محمد علی پاشا دست به کشور گشایی زد این موضوع بهانه ای به دست انگلیس برای فتنه شد.

  fff

  fff

  gps1

  مطالب مرتبط :

  سالیانه یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت بیکار کشور اضافه می شود

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ماهیانه ۱۰۰ هزار نفر به لشگر بیکاران اضافه می شود گفت: دولت باید یک چتر امنیت روانی برای آنها ایجاد کند که وقتی سرپرست خانواده شب خوابید دغدغه تامین اقلام کالاهای اساسی فردا را نداشته باشد. مطلب کامل

  ایران در هر شرایطی نفت صادر خواهد کرد

  وزارت امور خارجه ایران شرح داد که تهران قصد دارد نفت را در هر شرایطی که ممکن است، صادر نماید. مطلب کامل

  ۲۲ تير ۱۳۹۸ -عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  سپاه مقر تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان عراق را گلوله‌باران کرد

  روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد. مطلب کامل

  پاسکاری بودجه‌ای دولت و مجلس

  قرار بر این بود که در چهار ماهه اول سال، مجلس و دولت با همکاری همدیگر مشکلات ساختاری بودجه را برطرف کنند اما هنوز اقدام در خوری در این باره انجام نشده است. مطلب کامل

  ۱۹ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ / گرمای هوا مرغ‌ها را لاغر کرد.عضو هیات مدیره کانون سراسری مرغ داران گوشتی از افزایش هزارتومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط کشوری قیمت این کالا ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان در هرکیلوگرم است. مطلب کامل

  واکنش آمریکا به برخورد توهین‌آمیز با تیم ملی والیبال ایران

  سخنگوی اداره گمرک و مرزبانی آمریکا مدعی شد روند ورود اعضای تیم ملی والیبال ایران بدون مشکل خاصی و طبق «رویه‌های عادی» صورت گرفته است. مطلب کامل

  ۱۸ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی را افشا می کند

  دانشمندان هشدار می دهند با پیشرفت فناوری آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی گسترده ای را در مورد هر فرد افشا می کنند که این امر امنیت و حریم شخصی افراد را به خطر می اندازد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.