• ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر پس از سیل    :   کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر پس از سیل/رودهای لرستان منبع تولید برق .یک مقام مسئول در معاونت علمی ریاست جمهوری با تاکید بر بهره مندی از انرژی تجدیدپذیر پس از سیل گفت: سیل نعمت الهی می تواند به ما در تأمین برق بیش از گذشته کمک کند.
 • آغاز فروش گوشت نیمایی در فروشگاه‌ها از اول اردیبهشت    :   توزیع گوشت تنظیم بازاری درحالی از اول اردیبهشت ماه در فروشگاه های زنجیره ای از سرگرفته خواهد شد که قیمت ها نسبت به قبل تفاوت بسیاری دارد.
 • ناکامی برنامه ششم در کاهش بیکاری    :   ناکامی برنامه ششم در کاهش بیکاری/ارقامی که روی کاغذ ماند.برنامه ششم توسعه که کاهش سالانه ۰.۸ درصدی نرخ بیکاری را پیش بینی کرده بود، باز هم در تحقق این هدفگذاری ناکام ماند تا تجربه پیش بینی‌های غیرواقع برنامه پنجم توسعه در برنامه ششم نیز تکرار شود.
 • ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • شرکت‌های دولتی به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه ملزم شدند    :   معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای، کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها را به بارگذاری اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی ملزم کرد.
 • وقتی راهی ملکوت می‌شوی/ هنرمندی که در خوشنویسی ساختارشکنی کرد

  تقدیمی هدف:

  وقتی راهی ملکوت می‌شوی/ هنرمندی که در خوشنویسی ساختارشکنی کرد

  فرهنگ > تجسمی – نادر تهرانی که با تلفیق خوشنویسی و گرافیک، سبک جدیدی از مینیاتورها را خلق کرده است،

  درباره «سیری در ملکوت» گفت: «سعی کردم رابطه هنر فاخر خوشنویسی را با ایجاد نمایه‌های عرفانی و فضاهای تخیلی به عرصه ظهور برسانم.»

  به گزارش خبرگزاری خبرهدف، این روزها گالری ترانه باران میزبان آثار مینیاتور نادر تهرانی با نام «سیری در ملکوت» است.

  تهرانی که عضو انجمن خوشنویسان است، با تلفیق خط و مینیاتور اقدام خلاقانه‌ای در عرصه تولید آثار هنری داشته است.

  این هنرمند درباره تلفیقی که میان آثار خوشنویسی و مینیاتور ایجاد کرده است به خبرهدف، گفت:

  «تخصص اصلی من خوشنویسی و نگارگری است و به همین دلیل با سبک‌های قدیمی تهذیب آشنایی دارم.

  در این آثار سعی کرده‌ام که با خلق مینیاتورهایی برگرفته از هر دو هنر، تلفیقی از رویا (تخیل) و عرفان را به نمایش بگذارم.

  هدف اصلی من اثبات این مسئله بود که تهذیب و نگارگری در کنار هم و مکمل یکدیگر هستند و چیز مجزایی نیستند.»

  تهرانی ادامه داد: «من همیشه نیاز به ساختارشکنی و تغییر را در هنر خوشنویسی و مینیاتور احساس می‌کردم

  و با این مجموعه تا حدودی توانستم به این نیاز جامه عمل بپوشانم. به عنوان مثال من آثار را خلاف روش معمول به صورت لوزی طراحی و نصب کردم.»

  او در مورد استفاده از این سبک در بازار به صورت عمومی توضیح داد: «من کارهایی چون قباله و …

  را با این سبک قبل از این نمایشگاه طراحی کرده‌ام و آماده است، با پایان این نمایشگاه و تکمیل آثار برای عرضه آن اقدام می‌کنم.»

  تهرانی درباره میزان استقبال مخاطبان از این سبک گفت: «وقتی کاری را تمام می‌کنم عکس آن را در فضای مجازی منتشر می‌کنم تا نظر مخاطبان و علاقه‌مندان را ببینم، خوشبختانه تا به امروز اقبال بسیار خوبی به آثار شده است. نکته جالب اینجاست که افرادی که از این کارها استقبال می‌کنند، از طیف‌های گوناگون و متنوع جامعه هستند و این مسئله خیلی من را خشنود می‌کند.»

   

   

  این هنرمند افزود: «عقیده دارم که هنر محدود به شخص یا گروه خاصی نیست و رسالتی که هنر دارد

  برای عموم مردم است. هنر باید در خانه تمام مردم حضور داشته باشد و زمینه علاقه‌مندی و جذب شدنشان به آثار هنری را فراهم کند.»

  او درخصوص پروژه آینده خود بیان کرد: «بعد از آنکه به این سبک رسیدم، این نمایشگاه اولین مکانی است که آثارم را عرضه می‌کنم،

  حدود دو سه سال کار کردم تا ۲۵ اثری که در این نمایشگاه به تماشا گذاشته‌ام را کامل کنم. این سبک خیلی جای کار دارد

  و به نظرم انتهایی برایش نیست. مسیری وسیع و گسترده است

  که در هر زمان می‌توانی به راحتی اثری تازه و نو خلق کنی؛ وقتی سبکی گستردگی و گوناگونی زیادی داشته باشد،

  خلق آثار متنوع آسان‌تر است. برنامه بعدی من استفاده از زبان لاتین در این سبک است.»

  نادری ادامه داد: «تعدادی از علاقه‌مندان خارجی در فضای مجازی برایم پیام می‌گذاشتند که ما این سبک و تلفیق را خیلی دوست داریم و برایمان جذاب است،

  اما متوجه متن آن نمی‌شویم. به همین دلیل پس از این نمایشگاه این سبک را با زبان لاتین ادامه خواهم داد.

  من اسم این آثار را کالیگاتور گذاشتم که تلفیقی از خطاطی و مینیاتور باشد؛ وقتی اصل سبک جواب داده است دیگر تفاوتی ندارد که خط اثر چی باشد.»

  او در پایان گفت: «من با هدف ترغیب مخاطب به خرید آثار هنری قیمت بسیار مناسبی برای آثار گذاشته‌ام و این نمایشگاه را ادامه می‌دهم تا بتوانم افراد بیشتری را با هنر آشنا و علاقه‌مند کنم.»

  gps1

  مطالب مرتبط :

  فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  ۹ نکته مهم که زنان سیل‌زده باید آن را بدانند

  در جریان بروز سیل، زنان آسیب‌پذیرترین قشر هستند. به خصوص اگر خدمات‌رسانی بهداشتی به موقع و یا به نحو احسن انجام نگیرد. مطلب کامل

  اخطاریه سازمان هواشناسی درباره بارش‌های سیل‌آسا و آبگرفتگی معابر

  سازمان هواشناسی در اخطاریه ای با اعلام بارش‌های شدید طی روزهای شنبه،‌ یکشنبه و دوشنبه نسبت به وقوع سیل و ابگرفتگی معابر هشدار داد. مطلب کامل

  تاثیرپذیری۱۰هزارشغل ازسیل

  تاثیرپذیری۱۰هزارشغل ازسیل/ آغازپرداخت بیمه بیکاری درمناطق سیل‌زده.مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار،با اشاره به آغاز پرداخت بیمه بیکاری به کارکنان مشمول قانون کار درمناطق سیل زده گفت:براساس اطلاعات اولیه حدود۱۰هزار شغل تحت تأثیر حادثه سیل قرارگرفتند. مطلب کامل

  ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  دلایل علمی بارشهای اخیر

  دلایل علمی بارشهای اخیر/ چگونه از منافع سیل بهره مند شویم.یک مقام مسئول در معاونت علمی دلایل علمی بارشهای اخیر در کشور را تشریح کرد و گفت: فناوریهای جدید می توانند هم در زمینه پیش بینی سیل و هم در زمینه کاهش خسارت های ناشی از آن کاربرد داشته باشند. مطلب کامل

  ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  حماسه مردمی در غیاب سلبریتی‌ها

  حماسه مردمی در غیاب سلبریتی‌ها/جوانان آرمانگرا، قهرمانان«عصرجدید».طعم گس تلخی نوروز ۹۸ برای همیشه در ذهن ایرانی‌ها باقی خواهد ماند. اما آنها دوباره در خلال این وقایع تلخ و مصیبت‌بار گمشده‌شان را پیدا کردند. مطلب کامل

  ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آغاز عرضه سهام بانک‌های نظامی

  آغاز عرضه سهام بانک‌های نظامی/باید و نبایدهای ادغام .عرضه سهام بانکهای ادغامی از امروز ۱۸ فروردین ماه آغاز خواهد شد و اتاق فرمان بانک مرکزی، بایدها و نبایدهای لازم برای ادغام موفق و فروش سهام آنها را رسما ابلاغ کرده است. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.