• «سرکه سیب معجزه لاغر شدن»؛ واقعیت یا شایعه؟    :   تمام آنچه که درمورد خواص سرکه سیب شنیده‌اید، لزوما درست نیست. با شایعاتی که درمورد آن وجود دارد آشنا شوید.
 • «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار    :   «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار/ وقتی دورنمای سوداگری کور می‌شود
 • تجمع وزرا برای نجات برجام    :   اروپا بالاخره جدیت به خرج داد؛ تجمع وزرا برای نجات برجام.وزیران خارجه کشورهای اروپایی پس از مدت‌ها تعلل در نشست بروکسل به فکر یافتن راهی برای نجات برجام هستند..وزرای خارجه هلند، بلژیک، لیتوانی و اسپانیا از جدیت خود برای یافتن راه حل خبر دادند.
 • ۲۴ تير ۱۳۹۸ – روزنامه‌های امروز    :   ...
 • درمان سریع خانگی عفونت ناخن فرو رفته در گوشت انگشت پا    :   عفونت ایجاد شده توسط فرو رفتن ناخن می تواند بسیار دردناک و ناراحت کننده باشد در ادامه مقاله موثرترین روش های درمانی برای از بین بردن عفونت فرو رفتن ناخن در گوشت را با شما در میان می گذاریم.
 • حقوق دریافتی اکثر مردم ایران چقدر است؟    :   یک فعال کارگری با طرح پیشنهاد توزیع کالاهای اساسی سهمیه‌ای گفت: وقتی نمی‌توانیم نظارت و کنترل لازم را روی قیمت کالاها داشته باشیم دولت باید هرچه سریع‌تر سهمیه‌بندی کالاهای اساسی را آغاز کند تا مردم با آرامش بیشتری نیازهای روزمره خود را تأمین کنند.
 • نوبخت: بازدید از مراکز نظامی ایران، یک آرزوی آمریکایی است

  تقدیمی هدف:

  دنبال فرمانده اقتصادی در دولت نگردید | موضوع تغییر استانداران باید یکی دو ماهه انجام شود

  سیاست > دولت – نخستین نشست خبری سخنگوی دولت دوازدهم صبح امروز برگزار شد. سخنگوی دولت در این نشست خبری که از دقایقی پیش در محل ساختمان کوثر ریاست‌جمهوری آغاز شده به ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های دولت می‌پردازد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران رسانه‌های مختلف خواهد بود.

  به گزارش خبرهدف، محمدباقر نوبخت امروز سه شنبه هفتم مرداد در نخستین نشست خبری سخنگوی دولت دوازدهم ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام باقر (ع) و گرامیداشت یاد ایثارگری‌های شهیدان رجایی و باهنر گفت: وقتی می خواستم به سربازی بروم از خانه خداحافظی کردم مادر گریه کرد در پادگان گفتند هنوز آماده نیستند و نیم ساعت بعد به منزل برگشتم. من از سخنگویی دولت خداحافظی کردم در همین حد قبول کنید کار سخنگویی مأموریت کاری است که رئیس جمهور برای بیان مواضع دولت به فردی می دهد. این مأموریت به من ابلاغ شد تا فعلا این کار را انجام دهم.

  وی در پاسخ به این سئوال خبرهدف که پرونده تخلفات انتخاباتی که برای استانداران و فرمانداران باز شد، به کجا رسید آیا می تواند در عزل و نصب های بعدی تاثیر داشته باشد؟ ضمن آنکه شکایت دولت از تخلفات انتخاباتی برخی ائمه جمعه به کجا رسید؟ آیا دولت قصد دارد برنامه ها و دستاوردهای خود را به طور مقطعی در اختیار ستاد نماز جمعه بگذارد تا از تریبون های نماز جمعه اعلام شود؟،افزود: تا آنجا که اطلاع داشتیم، استانداران درباره حوزه عملکردشان صحبت کرده بودند. اعلام عملکردها در حوزه های کاری استانداران را مصداق تبلیغ دولت برداشت کردند حال آنکه قرار نبود کشور تعطیل شود.

  نوبخت تاکید کرد: رئیس جمهور نیز برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری نیاز به استعفا ندارد. اتهامات استانداران به مواضعی آنها در سخنرانی های شان برای بیان عملکردهای بر می گشت. اینکه از جهت برخی حقوقدانها جزء مصادیق جرم تلقی شود، جای تأمل جدی بود. خیلی ها هم وقتی مطالب شان دیده شد منع پیگردشان صادر شد. بقیه موارد هم توجه شود که نباید برای این مسائل برای استانداران پرونده تشکیل شود. همان روز انتخابات وقتی در صف رأی بودم از برخی تریبون های نماز جمعه واژگانی همچون خیانت به کار برده شد که معنا دار بود، چون این افراد متقی هستند آدم فکر می کند اشتباه شنیده است اما اطلاعی ندارم که پرونده ای برای آنها هم تشکیل شده است که اگر قرار به تشکیل پرونده باشد این موارد هم قابل پیگرد است.

  نوبخت درباره خروج نیروهای امنیتی از منزل مهدی کروبی و برگزاری دادگاه گفت: درباره خروج نیروهای امنیتی، وزیر اطلاعات گزارش کرد که این اتفاق افتاد. انشاءالله گام های بعدی هم برداشته شود. اینکه دادگاهی تشکیل شود در حوزه کاری قوه قضائیه است. مسائل خوبی هم در شورای عالی امنیت ملی مطرح شد انشاءالله از طرف شورای عالی امنیت ملی مباحث جمع بندی اعلام خواهد شد.

  وی درباره صحبت اژه ای که اعلام کرد خروج نیروهای امنیتی از خانه کروبی دروغ محض است؟ افزود: ایشان صحبت خود را کرد و وزیر اطلاعات هم گزارش داد که خارج شدند ما را بین دو شیخ وارد نکنید.

  وی درباره دیدار نماینده آمریکا در سازمان ملل با آمانو و طرح درخواستش برای بازدید از مراکز نظامی ایران، ادامه داد: وزارت خارجه و دستگاه های مسئول به صراحت، اعلام نظر کردند، هیچ مسئله ای که خارج از چارچوب باشد مخصوصا مراکز نظامی که اطلاعاتش طبقه بندی است نمی پذیریم. اینها آرزوهای آمریکایی هاست و از طرف ایران قابل استماع نیست.

  وی با اشاره به تداوم ارائه تسهیلات نظام بانکی به بنگاه های کوچک افزود: تا ششم مرداد ۷۲۴ میلیارد تومان علاوه بر ۱۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به این بنگاه ها با هدف رونق تولید داده شد.

  سخنگوی دولت دوازدهم درباره تکمیل اعضای دولت یادآور شد: به محض اینکه اطلاعات جدیدی کسب کردم می گویم.

  معاون رئیس جمهور درباره سفر رئیس جمهور به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار کرد: اگر برنامه ای باشد برای هفته آخر شهریور تنظیم می شود.

  وی درباره واردات ۸۰۰ کالای خارجی که کالای مشابه ایرانی دارد افزود: اتفاقا اصلاح تعرفه انجام شد، تا بازار در اختیار تولیدات داخلی باشد. دولت مصمم به تقویت تولیدات داخلی و کاهش واردات است چون هدف فراهم کردن سازوکارهای کاهش قیمت ارز فراهم است.

  نوبخت درباره تعریف معاون اقتصادی در دولت و نگرانی از بروز چندگانی مدیریت در این عرصه گفت: سئوال می شود فرمانده اقتصادی دولت کیست؟ اگر به مکانیزم تصمیم سازی و تصمیم گیری اقتصادی دولت توجه شود، پاسخ مشخص می شود. در دولت غیر از اینکه هر دستگاه اقتصادی شرح وظیفه دارد و کار خود را انجام می دهد. ستادی در دولت تشکیل شد، معاون اول فرمانده اقتصاد مقاومتی، سه دستگاه اقتصادی یعنی وزارت اقتصادی، بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه و مشاوران رئیس جمهور عضو هستند. جناب آقای نهاوندیان که قبلا رئیس دفتر رئیس جمهور بود در جلسات حضور می یافت. مسائلی که آثارش فراتر از یک دستگاه است در این ستاد مطرح می شود مثل یک پارلمان کوچک موافقان و مخالفان صحبت می کنند و درنهایت بحث ها جمع بندی می شود.

  وی افزود: حالا دستیار ویژه و معاون اقتصادی که در دولت دوازدهم منصوب شدند دستیار ویژه قبلا مشاور و آقای نهاوندیان نیز رئیس دفتر بود هر دو در جلسه حضور پیدا می کردند. پس دنبال فرمانده اقتصادی نگردیم که چه کسی فرمانده است. تصمیم گیری ها این طور نیست که فرمانده ای هر روز صبح به چپ چپ به راست راست بگوید.هر کسی نظرش را می دهد و می تواند حرفش هم در آنجا نقد شود. همه با هم هماهنگ هستیم و می خواهیم رضایت مردم را جلب کنیم و زندگی آنها بهبود یابد.

  وی کسری بودجه ۳۷ هزار میلیارد تومانی بودجه و پرداخت نشدن برخی نظامیان افزود: بودجه سال ۱۳۹۶ با رقم ۳۱۹ هزار میلیارد تومان تقدیم مجلس کردیم مبنا فروش نفت بشکه ای ۵۰ دلار بود یک جدول نزدیک ۱۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفتیم برای اینکه اگر مبلغ فروش نفت افزایش یافت. رقم این جدول هم اگر محقق می شود قرار بود ۹ هزار میلیارد تومان برای آب و هزار میلیارد تومان صرف اشتغال زایی شود. همانجا ما درنظر گرفتیم ۲۰ درصد درآمدها به صندوق توسعه ملی واریز شود اما مجلس مصوب کرد که ۳۰ درصد درآمدها به صندوق توسعه ملی واریز شود اینجا ۱۶ هزار میلیارد تومان از درآمدهای دولت کم شد و در ثانی رقم درآمدی مندرج در لایحه بودجه را نیز ۲۶ هزار میلیارد تومان افرایش دادند. پیش بینی دولت درست از آب درآمد. منتها ابتدای سال یک خبر خوشی به دستگاه ها اعلام کردیم این اعدادی که جلوی نام دستگاه ها در قانون بودجه نوشته شده است بر مبنای همان ۳۰۶ هزار میلیارد تومان است و آن عدد ۳۴۶ هزار میلیارد تومان ملاک نیست. اما رسانه ای کردن این خبر کار درستی نبود. یک قسمت هم به نوع تصویب بودجه بر می گشت. به رغمی که اعداد و ارقام این شکل است و ۱۰۰ درصد آنچه مصوب شد، محقق نشد اما حقوق نیروهای مسلح را بیش از ۱۰۰ درصد تخصیص دادیم. انصاف نبود که این شکل رسانه ای می شد. نیروهای نظامی کار بزرگی در حوزه امنیت ما را بر عهده دارند و هدف دولت تقویت نیروهای مسلح هستند. وضعیت شش ماه سال گذشته را با امسال و وضعیت سایر دستگاه ها مقایسه کنیم. ما نشستیم و براساس اعداد و ارقام صحبت کردیم سریعا نسبت به پرداخت حقوق نیروهای خدوم و زحمتکش حوزه های دفاعی اقدام کنند. نیروهای انتظامی شنیدم که ۱۰۰ درصد پرداخت کرده و فقط دو دستگاه این کار را کرده بودند.

  نوبخت درباره انتصابش به عنوان سخنگوی دولت یادآور شد: در دولت شورای اطلاع رسانی داریم که یک جزء از این مجموعه سخنگوی دولت است که می آید مواضع رسمی دولت را بیان می کند. من هم همین مأموریت را دارم. سخنگو وظیفه ندارد از صبح تا شب فضای رسانه را رصد کند و مسائل مختلف را پاسخ گوید.

  وی افزود: وظیفه سخنگو بیان مصوبات هیأت وزیران است البته مسئولیتم در سازمان برنامه و بودجه و حضورم در شوراهای دیگر به من در این امر کمک می کند، شاید آقای رئیس جمهور به این نظر رسید که چون من این اطلاعات را دارم می توانم بهتر به سئوالات خبرنگاران پاسخ دهم. پس حضور من نفی توانایی های دیگران نیست. البته قصد ما در دولت تقویت شورای اطلاع رسانی بود و ایده‌ای بود که یک جایی تعریف شود تا از صبح تا شب بیشتر فضای رسانه ای را رصد کند. در بخش سخنگویی دولت اعلام کردند که من به سئوالات خبرنگاران پاسخ دهم، آن بخش هم قطعی شود، اعلام می کنم.

  وی درباره جابجایی استانداران و افزایش اختیارات آنها ادامه داد: هم وزارت کشور و هم آقای رئیس جمهور از عملکرد استانداران ارزیابی دارند، اینکه کابینه ترمیم شد، طبیعی است که می تواند این تغییر در سطح استانداران هم انجام شود. هدف دولت تقویت حوزه سرمایه گذاری، تولید و توسعه کشور است. همیشه استانداران اختیارات بیشتری طلب می کنند و شاید باید اختیارات بیشتری به آنها داد. موضوع تغییر استانداران باید یکی دو ماهه انجام شود.

  معاون رئیس جمهور درباره نمره به دولت در کسب رضایت مردم اظهار کرد: با وجود نسبت هایی که به دولت دادند، مردم حرف شان را روز ۲۹ اردیبهشت زدند. شاید دولت به برخی اهداف نرسید اما جانفشانی کردیم. کارهای بیشتر از این می شد انجام داد ولی کم کاری انجام ندادیم.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  سالیانه یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت بیکار کشور اضافه می شود

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ماهیانه ۱۰۰ هزار نفر به لشگر بیکاران اضافه می شود گفت: دولت باید یک چتر امنیت روانی برای آنها ایجاد کند که وقتی سرپرست خانواده شب خوابید دغدغه تامین اقلام کالاهای اساسی فردا را نداشته باشد. مطلب کامل

  ایران در هر شرایطی نفت صادر خواهد کرد

  وزارت امور خارجه ایران شرح داد که تهران قصد دارد نفت را در هر شرایطی که ممکن است، صادر نماید. مطلب کامل

  ۲۲ تير ۱۳۹۸ -عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  سپاه مقر تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان عراق را گلوله‌باران کرد

  روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد. مطلب کامل

  پاسکاری بودجه‌ای دولت و مجلس

  قرار بر این بود که در چهار ماهه اول سال، مجلس و دولت با همکاری همدیگر مشکلات ساختاری بودجه را برطرف کنند اما هنوز اقدام در خوری در این باره انجام نشده است. مطلب کامل

  ۱۹ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ / گرمای هوا مرغ‌ها را لاغر کرد.عضو هیات مدیره کانون سراسری مرغ داران گوشتی از افزایش هزارتومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط کشوری قیمت این کالا ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان در هرکیلوگرم است. مطلب کامل

  واکنش آمریکا به برخورد توهین‌آمیز با تیم ملی والیبال ایران

  سخنگوی اداره گمرک و مرزبانی آمریکا مدعی شد روند ورود اعضای تیم ملی والیبال ایران بدون مشکل خاصی و طبق «رویه‌های عادی» صورت گرفته است. مطلب کامل

  ۱۸ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی را افشا می کند

  دانشمندان هشدار می دهند با پیشرفت فناوری آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی گسترده ای را در مورد هر فرد افشا می کنند که این امر امنیت و حریم شخصی افراد را به خطر می اندازد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.