• اخرین قیمت خودرو پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷    :   قیمت خودرو های سایپا مدل خودرو قیمت بازار قیمت نمایندگی  پراید SE 111 36.250.000 22.760.000 پراید SE 131 32.960.000 22.970.000 پراید SE 132 33.500.000 22.390.000 تیبا SX 38.500.000 27.755.000 تیبا ۲ EX 43.270.000 30.820.000 ساینا EX 47.550.000 31.400.000 ساینا اتوماتیک 59.000.000 42.138.000 کوئیک اتوماتیک 66.950.000 45.939.000 وانت زامیاد ۲۴ 57.820.000 37.629.000 وانت پادرا انژکتوری PE6 ناموجود 48.844.000 آریو 1500 دنده ای 71.520.000 53.900.000 آریو 1600 اتوماتیک 89.860.000 62.700.000 چانگان CS35 اتوماتیک 130.800.000 74.957.000 کیا سراتو ...
 • اخبار چطور مشکل اتصال لپ تاپ به وای فای را برطرف کنم؟    :   خبر هدف : وای فای تکنولوژی شارژ بی سیم است که تمام دستگاه هایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، به این شبکه وصل می کند بدون اینکه نیاز ...
 • اسطو خودوس بهترین داروبرای مغز    :   استفاده از این گیاه در مبتلایان به بیماری هایی مانند اسکیزوفرنی، آلزایمر، پارکینسون و ام اس مفید است.
 • ماجرای پخش نشدن برنامه فردوسی پور چه بود؟    :   هم به همه نیروهای خود ابلاغ کرده است؛ یکی از نیروها سرپیچی کرده است؛ تکلیف سازمان چیست؟!
 • جدیدترین موضع گیری ریاض درباره جزایر سه گانه ایرانی    :   نماینده سعودی ها در سازمان ملل ادعای بی اساس ضد ایران درباره جزایر سه گانه ایرانی را تکرار کرد.
 • مشکلات گوارشی در پیاده‌روی اربعین را چگونه درمان کنیم؟    :   در سفر اربعین با توجه به شرایط سفر و کمبود امکانات بهداشتی ممکن است دچاراختلالات گوارشی شوید. یکی از این اختلالات گوارشی اسهال است که برای کودکان و افراد کهنسال می‌تواند خطرناک باشد.
 • از تیم ملی آلمان تا ستارگان جهان

  تقدیمی هدف:

  حتی ورود ستاره های فوتبال جهان هم نتوانست هواداران را جذب ورزشگاه کند.

  ورود ستاره های فوتبال به ایران،ستاره هایی که خیلی ها پوسترهای آنها را روی درو دیوار اتاقشان نصب کرده بودند.تقریبا شبیه به یک رویا بود.کمتر هوادار فوتبالی فکرش را می کرد که روزی مالدینی،فیگو،کارلوس و خیلی ستاره دیگر پایشان به چمن ورزشگاه آزادی برسد و خود تماشاگران هم به آزادی بروند و از روی سکوها برایشان هورا بکشند.

  اولین کاروان ستاره ها سال ۸۳ به ایران رسید.سالی که آلمان ها به خاطر زلزله بم و برای اینکه کار خیری انجام داده باشند با ستاره های آن روز فوتبال دنیا مثل بالاک، لام، لمن، کلوزه، شواین اشتایگر، دایسلر، اشنایدر، پودولسکی و …  وارد تهران شدند.آلمان ها یک بنیاد خیریه دارند که یکی از کارهایشان انجام همین بازی های دوستانه است.البته آنها هیچ پولی را هم بابت این بازی دریافت نکردند و عواید آن،هرچه که بود را به زلزله زدگان دادند.

  آن سال و با ورود تیم ملی آلمان به تهران تحول عظیمی در فوتبال ایران شکل گرفت.ورزشگاه جای سوزن انداختن نبود و برای نخستین بار پخش زنده مسابقات با ۸ دوربین روی آنتن رفت.هواداران شب ودر هتل آلمان را تنها نمی گذاشتند و حتی در روز بازی هم حسابی برایشان سنگ تمام گذاشتند.هرچند تیم ملی آن مسابقه را با دو گل واگذار کرد اما صد هزار هواداری که به آزادی آمده بودند راضی بودند و هنوز هم که هنوز است از آن مسابقه به عنوان یکی از مسابقات خوب فوتبال ایران یاد می کنند.

  یک سال بد و این بار هم ردپای آلمان ها در انجام بازی های دوستانه با ایران.این بار خیلی اتفاقی همه چیز فراهم شد تا بایرنی ها که برای انجام بازی دوستانه به امارات برنامه ریزی کرده بودند با لغو برنامه شان و البته دریافت ۳۰۰ هزار یورو به تهران بیایند و با پرسپولیس بازی کنند.این مسابقه،شد بازی خداحافظی عابدزاده از دنیای فوتبال.روزی که عقاب در آغوش اولیور کان قرار گرفت و با اشک برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

  دعوت از تیم اول آلمان آنقدر برای هواداران ایرانی جذاب بود که حتی آنهایی هم که طرفداراستقلال بودند برای تشویق به آزادی رفتند و بعضی ها شب را برای اینکه بتوانند با بالاک،اولیور کان و …عکس یادگاری بگیرند بیرون از هتل ماندند.آن زمان استقبال آنقدر زیاد بود که بلیت های این مسابقه در بازار سیاه چند برابر قیمت به فروش رفت و خیلی ها هم پشت درهای بسته ماندند تا ناکام بزرگ این مسابقه لقب بگیرند.البته آن زمان هنوز گرفتن عکس های سلفی با بازیکنان مد نشده بود با این حال خیلی ها در فرودگاه،در هتل و حتی در زمین چمن ستاره های محبوب خودشان را گیر آوردند و با آنها عکس یادگاری گرفتند.نا منظمی برای برگزاری این بازی خیلی توی چشم می زد و حتی در کنفرانس مطبوعاتی،وقتی ماگات داشت برای خبرنگاران حرف می زد همزمان با ورود علی پروین به سالن فریادهای ” سلامتی سلطان صلوات” بلند شد تا سرمربی بایرن با تعجب برای ثانیه هایی حرف هایش را قطع کند.

  اوج قصه اما زمان ورود تیم آث میلان به تهران بود.تیمی که حضور یک ستاره در آن کافی بود تا ۴ هزار نفر را برای استقبال به فرودگاه بکشاند.۴ هزار هواداری که یک صدا فریاد می زدند :«مالدینی.»

  ستاره های میلان که بازیکنانی مثل فرانکو بارزی،گتوزو  و ….را با خودشان به تهران آورده بودند ۲۲۰ هزار بورو برای این بازی دریافت کردند که فقط ۲۰ هزار یوروی آن مختص به مالدینی بود.آن تیم ستاره های زیادی داشت اما برای طرفداران فوتبال ایران مالدینی چیز دیگری بود.

  این مسابقه فوتبال در قالب یک بازی رسمی برگزار شد( تقریبا ۶۰ هزار نفر این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند) اما به هم ریختگی زیادی داشت و باعث شد ستاره های سابق میلان کمی کلافه شوند.با این حال استقبال از آنها خیلی خوب برگزار شد و داشتن کلوپ های  رسمی میلانی ها در ایران،صفحه های هواداری و …باعث شد تا همه “عشق میلان ها”برای تیم محبوب شان سنگ تمام بگذارند.با این حال نمی شود به راحتی از کنار هرج و مرج های به وجود آمد به راحتی عبور کرد.در عکس های به جا مانده از حاشیه های این مسابقه به خوبی می شود مشاهده کرده که بعضی ها از سر و کول مالدینی بالا رفته اند!

  به بازی ستارگان جهان می رسیم.تیمی که ۸۰ درصد آن را ستاره های سابق رئال مادرید تشکیل می دادند.در این تیم آنقدر ستاره وجود داشت که خیلی ها باورشان نمی شد آنها دارند روی چمن های ورزشگاه آزادی رژه می روند!فیگو،کارلوس،سالگادو،هیرو،داویدز،ویتور بایا،دسایی و …نام این بازیکن ها را تریلی هم نمی تواند بکشد اما استقبال مردم برای دیدن این همه ستاره چندان خوب و دلچسب نبود.مسابقه ای که برای حمایت از بیماران ام.اس برگزار شد.

  حاشیه در این مسابقه بیشتر از سه بازی بود.از همان ورود سالگادو و کارلوس به ایران گرفته (که یک نفر با دست به پشت گردن کارلوس کوبید) تا بی نظمی هایی که برای اسکان آنها و ….به وجود آمد.هیجان دیدن این ستاره ها به اندازه ای بود که این بار خیلی هموطنان ما به صورت كاملاً غريزي و هول‌هولكي به اين سو و آن سو مي‌دویدند. انگار که در فرودگاه زلزله آمده و اينها دنبال پناهگاه هستند.

  قیافه ستاره های فوتبال جهان در این لحظه تماشایی بود.همه هول کرده بودند و باید گفت که جنبه دیدن این همه ستاره در کنار هم را نداشتند.شرایط طوری پیش رفته بود که فیگو می خواست پاسپورتش را بگیرد و به کشورش برگردد! با همه این اوصاف آنها وارد ایران شدند اما بر خلاف چند بازی قبل هواداران زیادی مقابل هتل تجمع نکرده بودند.نه تنها قابل هتل بلکه در روز بازی هم استقبال خوبی از این همه ستاره نشد.مسابقه ای که برایش برنامه نود اختصاصی گذاشتند و در روز جمعه و در بهترین ساعت ممکن برگزارش کردند تا مردم به تماشایش بنشینند اما ….مسئول بلندگوی ورزشگاه آزادی تلاش زیادی کرد تا با بیان اینکه ۵۰ هزار نفر به آزادی آمده اند تعداد هواداران را بالا ببرد اما همه آنهایی که به ورزشگاه می روند به خوبی می دانند که ظرفیت تکمیل طبقه اول ورزشگاه ۳۵ تقریبا  هزار نفر است.مگر دیگر باید ستاره هایی معروف تر از فیگو،روبرتو کارلوس و …به ایران بیایند که هواداران ورزشگاه را پر کنند؟البته بخشی از این اتفاق را می شود به حساب دل زدگی مرم از فوتبال گذاشت و بخش دیگری را هم به بچه های نسل دهه ۷۰ ربط داد.نسلی که چندان بازی کوتو، هیرو و دوستانش را به یاد نمی آورد اما شاید اگر هواداران استقلال،پرسپولیس و حتی تراکتوری ها منسجم بودند شاید در روز این بازی مهم که برای حمایت از بیماران ام.اس بود جایگاه خالی در ورزشگاه آزادی پیدا نمی شد.

   

  zzz

  gps1

  مطالب مرتبط :

  روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

  معاون رئیس‌جمهور گفت: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس‌جمهور در دستورکار دولت قرار دارد. مطلب کامل

  موسس مایکروسافت درگذشت

  موسس مایکروسافت درگذشت/ بیل گیتس: بدون او رایانه‌های شخصی نبود. پل آلن یکی از موسسان مایکروسافت در سن ۶۵ سالگی درگذشت و بیل گیتس جزء اولین افرادی بود که مرگ وی را تسلیت گفت. مطلب کامل

  مواد خوراکی مفید برای دوری از سوزش معده را بشناسید

  همه ما ممکن است گاهی اوقات دچار حالت ترش کردگی معده شویم که در این وضعیت میزان اسید معده افزایش می‌یابد و به اصطلاح معده اسیدی می‌شود. مطلب کامل

  و سرانجام اولین سلفی ثبت شده از بانوان در ورزشگاه آزادی

  بعد از کش و قوس های فراوان راه ورود بانوان به استادیوم آزادی هموار شد. مطلب کامل

  آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعلام کرد

  وزارت خزانه‌داری آمریکا چند بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرد. مطلب کامل

  دانش آموزان کشور از چه دغدغه هایی گفتند؟

  مجلسی که شنیده نشد/منتخب دانش آموزان کشور از چه دغدغه هایی گفتند؟ مراسم دو روزه آغاز به کار نهمین مجلس دانش آموزی فرصت مغتنمی بود که مسئولان سخنان نوجوانان و جوانان را از نزدیک بشنوند. سخنانی که فقط درباره مسائل آموزش و پرورش نبود؛ اما این فرصت از دست رفت. مطلب کامل

  تیتر روزنامه های چهارشنبه۲۵ مهر

  به گزارش خبر هدف ، صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه 25 مهر ماه را مشاهده می‌کنید.... مطلب کامل

  عراق صادرات ایران را قطع کرد

  امروز چند هزار کامیون از بستان تا مرز چذابه به خط ایستاده و باعث ایجاد ترافیک سنگینی در این مرز شدند. مطلب کامل

  درخواست آمریکا برای مذاکره با ایران

  با وجود آنکه مقام های کشورمان همواره تأکید کرده اند حضور ایران در سوریه تنها به صورت مستشاری و بنا به درخواست دولت دمشق است، «برایان هوک» رئیس گروه موسوم به «اقدام ایران» در وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: اولویت کاری ما خروج تمامی نیروهایی است که به دستور ایران در سوریه حضور دارند. مطلب کامل

  حضور استارتاپهای ایرانی در جیتکس

  حضور استارتاپهای ایرانی در جیتکس/بازار داغ طراحی شبکه های اجتماعی.استارتاپهای ایرانی در نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس، ایده های خود را برای جذب سرمایه گذاران بین المللی به نمایش گذاشتند. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 خبر هدف. محفوظ است.