• ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر پس از سیل    :   کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر پس از سیل/رودهای لرستان منبع تولید برق .یک مقام مسئول در معاونت علمی ریاست جمهوری با تاکید بر بهره مندی از انرژی تجدیدپذیر پس از سیل گفت: سیل نعمت الهی می تواند به ما در تأمین برق بیش از گذشته کمک کند.
 • آغاز فروش گوشت نیمایی در فروشگاه‌ها از اول اردیبهشت    :   توزیع گوشت تنظیم بازاری درحالی از اول اردیبهشت ماه در فروشگاه های زنجیره ای از سرگرفته خواهد شد که قیمت ها نسبت به قبل تفاوت بسیاری دارد.
 • ناکامی برنامه ششم در کاهش بیکاری    :   ناکامی برنامه ششم در کاهش بیکاری/ارقامی که روی کاغذ ماند.برنامه ششم توسعه که کاهش سالانه ۰.۸ درصدی نرخ بیکاری را پیش بینی کرده بود، باز هم در تحقق این هدفگذاری ناکام ماند تا تجربه پیش بینی‌های غیرواقع برنامه پنجم توسعه در برنامه ششم نیز تکرار شود.
 • ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • شرکت‌های دولتی به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه ملزم شدند    :   معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای، کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها را به بارگذاری اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی ملزم کرد.
 • پاسخی به یک شایعه‎ جنجالی

  تقدیمی هدف:

  پاسخی به یک شایعه‎ جنجالی

  بهشتی: موزه هنرهای معاصر باید تحت مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد | به حراج‌ها ورود نمی‌کنیم

  فرهنگ > تجسمی – سید محمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی به شایعاتی راجع به واگذاری موزه هنرهای معاصر به سازمان میراث فرهنگی پاسخ داد.

  به گزارش خبرگزاری خبرهدف ، سید محمد بهشتی درباره شایعاتی مبنی بر واگذاری موزه هنرهای معاصر تهران به سازمان میراث فرهنگی گفت: چنین بحثی از اساس موضوعیت ندارد. از برنامه چهارم توسعه همه دستگاه های اجرایی مکلف شدند موزه های مرتبط با موضوع فعالیت خود را برپا کنند مثلا موزه های آب مرتبط با وزارت نیرو، موزه علم و فن آوری مرتبط با وزارت علوم و فن آوری، موزه تاریخ پزشکی مرتبط با وزارت بهداشت و درمان و … و از آنجا که اصولا مدیریت و مسئولیت هنرهای تجسمی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است موزه هنرهای معاصر هم باید تحت مدیریت این وزارتخانه باشد.

  رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و عضو شورای عالی میراث فرهنگی خاطرنشان کرد: در سال ۸۲ آیین نامه اموال تاریخی فرهنگی و هنری در اختیار دستگاه های اجرایی در هیات دولت تصویب شد و از این تاریخ همه دستگاه های اجرایی مکلف شدند در نگهداری و مدیریت اموال تاریخی فرهنگی و هنری در اختر خود مطابق مفاد این آیین نامه اقدام کنند. دستگاه ناظر بر اجرای این آیین نامه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است. موزه هنرهای معاصر نسبت به رعایت مقررات منعکس در این آیین نامه تکلیف قانونی دارد و ناظر بر حسن اجرای این آیین نامه سازمان میراث است و این به معنی دخالت یا خلع ید از وزارت ارشاد نیست همچنانکه نظارت بر انتشار کتاب و نشریات به عهده وزارت ارشاد است و این به معنی دخالت در مدیریت دستگاه های اجرایی که کتاب یا نشریه ای منتشر می کنند، نیست.

   

   

   

  بهشتی درباره صحبت های یکی از مدیران میراث فرهنگی مبنی بر ورود میراث فرهنگی به مقوله حراجی ها گفت: ورود میراث فرهنگی به حراجی های مربوط به آثار مدرن و معاصر صحت ندارد و این موضوع به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مربوط می شود. شاید موضوع به صورت سلیس بیان نشده است چون اخیرا حراجی ای برگزار شده است که در آن آثار فرهنگی و هنری ای عرضه شده که در شمار آثار مدرن و معاصر قرار نداشته و مثلا نسخه خطی ای از قرن سوم هجری در میان آثار عرضه شده بوده است. البته مطابق قانون به جز آثاری که حاصل حفاری است در مورد بقیه آثار تاریخی – فرهنگی، مالکیت و نقل و انتقال و خرید و فروش منع قانونی ندارد و فقط خروج از کشور اینگونه آثار ممنوع است. از قرار این حراجی اعلام کرده بود در صورت خرید در این حراجی اثر خریداری شده را در هر نقطه در جهان تحویل می دهد یعنی وعده خلاف قانون، برای همین  برگزاری حراجی اینگونه آثار ضروریست با نظارت سازمان باشد تا موازین قانونی رعایت شود.

  او در مورد تلاش برخی افراد برای تنش آفرینی در جامعه هنری گفت: البته دستگاه هایی که مسئول هستند باید در جهت رفع سوءتفاهم جامعه خصوصا جامعه هنری با توضیحات روشن و سلیس زمینه شیوع شایعه را از بین ببرند اما این یکسوی ماجرا است، طرف دیگر هم عده ای هستند که از گل آلود کردن فضا سود می برند و از نگرانی جامعه هنری سوءاستفاده می کنند.

  بهشتی در پایان تاکید کرد: در مواجهه با شایعات نگران کننده عکس العمل تک تک هنرمندان اگر از روی احساسات باشد می توان پذیرفت اما نهادهای عمومی هنری مثل انجمن های هنری و تشکل های صنفی – هنری باید واکنششان خیلی پخته تر و سنجیده تر باشد مثلا در این مورد پیش آمده صحیح تر و سنجیده تر این بود که نمایندگان این انجمن ها و تشکل های صنفی به مسئولیت مربوط مراجعه می کردند یا از آنها برای توضیح موضوع به انجمن یا تشکل مربوطه دعوت می کردند و به این ترتیب به اطلاعات صحیح و موثق دست پیدا می کردند و این اطلاعات را به اعضای خود ارایه می دادند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  ۹ نکته مهم که زنان سیل‌زده باید آن را بدانند

  در جریان بروز سیل، زنان آسیب‌پذیرترین قشر هستند. به خصوص اگر خدمات‌رسانی بهداشتی به موقع و یا به نحو احسن انجام نگیرد. مطلب کامل

  اخطاریه سازمان هواشناسی درباره بارش‌های سیل‌آسا و آبگرفتگی معابر

  سازمان هواشناسی در اخطاریه ای با اعلام بارش‌های شدید طی روزهای شنبه،‌ یکشنبه و دوشنبه نسبت به وقوع سیل و ابگرفتگی معابر هشدار داد. مطلب کامل

  تاثیرپذیری۱۰هزارشغل ازسیل

  تاثیرپذیری۱۰هزارشغل ازسیل/ آغازپرداخت بیمه بیکاری درمناطق سیل‌زده.مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار،با اشاره به آغاز پرداخت بیمه بیکاری به کارکنان مشمول قانون کار درمناطق سیل زده گفت:براساس اطلاعات اولیه حدود۱۰هزار شغل تحت تأثیر حادثه سیل قرارگرفتند. مطلب کامل

  ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  دلایل علمی بارشهای اخیر

  دلایل علمی بارشهای اخیر/ چگونه از منافع سیل بهره مند شویم.یک مقام مسئول در معاونت علمی دلایل علمی بارشهای اخیر در کشور را تشریح کرد و گفت: فناوریهای جدید می توانند هم در زمینه پیش بینی سیل و هم در زمینه کاهش خسارت های ناشی از آن کاربرد داشته باشند. مطلب کامل

  ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  حماسه مردمی در غیاب سلبریتی‌ها

  حماسه مردمی در غیاب سلبریتی‌ها/جوانان آرمانگرا، قهرمانان«عصرجدید».طعم گس تلخی نوروز ۹۸ برای همیشه در ذهن ایرانی‌ها باقی خواهد ماند. اما آنها دوباره در خلال این وقایع تلخ و مصیبت‌بار گمشده‌شان را پیدا کردند. مطلب کامل

  ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آغاز عرضه سهام بانک‌های نظامی

  آغاز عرضه سهام بانک‌های نظامی/باید و نبایدهای ادغام .عرضه سهام بانکهای ادغامی از امروز ۱۸ فروردین ماه آغاز خواهد شد و اتاق فرمان بانک مرکزی، بایدها و نبایدهای لازم برای ادغام موفق و فروش سهام آنها را رسما ابلاغ کرده است. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.