• تعیین منطقه‌ای حداقل دستمزد؛راهکار تامین سبد معیشت کارگران    :   هزینه‌های زندگی در نقاط مختلف کشور متفاوت است و تعیین حداقل دستمزد با یک نرخ برای کل کشور، موجب می‌شود تا در حق کارگران ظلم شود.براین اساس لازم است حداقل حقوق به صورت منطقه ای تعیین شود.
 • مردم مرجع قضاوت درباره عملکرد مسئولان هستند    :   معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه داشتن مسئولیت یک توفیق و فرصت برای خدمت به مردم است، گفت: مردم مرجع قضاوت درباره عملکرد مسئولان هستند.
 • ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • برای ساخت موشک از کسی اجازه نمی‌گیریم    :   برای ساخت موشک از کسی اجازه نمی‌گیریم/نمی‌گذاریم آمریکا پیروز شود.رئیس‌جمهور گفت: ما برای ساختن انواع موشک‌های ضدزره، انواع موشک های پدافند هوایی، موشک‌های زمین به دریا، دریا به دریا و زمین به زمین از کسی اجازه نگرفته ایم و نخواهیم گرفت.
 • ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • ضرورت توجه به نقش سازمان‌های مردمی در مقابله با فقر کودکان    :   زهرا ساعی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نقش سازمان های مردمی در مقابله با آسیب های اجتماعی چون فقر در کودکان را حائز اهمیت دانست.
 • از فیلم کارگردان به GEM رفته تا دو اثر از هومن سیدی

  تقدیمی هدف:

  از فیلم کارگردان به GEM رفته تا دو اثر از هومن سیدی

  این هفته دو فیلم «رسوایی ۲» و «اخراجی‌ها» ساخته مسعود ده نمکی از تلویزیون پخش می‌شوند

  فرهنگ > تلویزیون – شبکه‌های مختلف تلویزیون برای تعطیلات آخر هفته پایانی فروردین ماه ۲۳ فیلم سینمایی، تلویزیونی تدارک دیده‌اند.

  به گزارش خبرگزاری خبرهدف ، در هفته پایانی فروردین که تلویزیون طبق روال فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی زیادی را روی آنتن می‌برد شبکه سه بیشترین سهم پخش آثار را به خود اختصاص داده است.

  این هفته دو فیلم با بازی هومن سیدی و دو اثر به کارگردانی مسعود ده نمکی میز به نمایش در می‌آید.

  نکته جالب در میان فیلم‌های این هفته پخش اثری از مهدی مظلومی کارگردانی است که به شبکه GEM  رفته است.

  «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان نیز دیگر اثری است که تماشایش خالی از لطف نخواهد بود.

  همچنین به جز جدول زیر فیلم‌های فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «مجردها»، «کریمر علیه کریمر» و «سوغات فرنگ» پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۱، ۱۷، ۲۱  «خداحافظ وینی پو»، «حیثیت»، «قول می‌دهم» و «مجرد ۴۰ ساله» جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

   

  نام فیلم و کارگردان شبکه زمان پخش بازیگران خلاصه داستان
  «بیگانه»

  کارگردان: اورسن ولز

  یک پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ۲۲

  لرتا یونگ و ادوارد جی. رابینسون کمی پس از جنگ جهانی دوم. ویلسن، شکارچی بازمانده‌های نازی‌ها، مأموریت می‌یابد تا فرانتس کیندلر را که یکی از طراحان برنامه نسل‌کشی یهودی‌ها در اروپا بوده، پیدا کند. ویلسن رد کیندلر را تا شهر دانشگاهی و خواب‌زده هارتفورد در کانتی‌کات، دنبال می‌کند و آن‌جا به این نتیجه می‌رسد که پروفسور چارلز رانکین همان کیندلر است که پشت هویتی تازه پنهان شده است…!
  «ایستاده در غبار»

  کارگردان: محمدحسین مهدویان

  یک جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۱۶

  هادی حجازی‌فر، امیرحسین هاشمی، فرهاد فداکار و عماد محمدی احمد متوسلیان یزدی در یکی از محلات جنوب شهر تهران متولد شده و بزرگ می‌شود. در نوجوانی در شیرینی فروشی پدرش مشغول کار شده و با فرا رسیدن ایام جوانی راهی سربازی می‌شود. در دوران سربازی با اندیشه‌های امام خمینی آشنا شده و شروع به فعالیت سیاسی می‌کند. ساواک او را دستگیر کرده و به زندان می‌افتد. پس از پیروزی انقلاب از زندان آزاد شده و راهی جبهه می‌شود. ابتدا به کردستان رفته و به اوضاع نابسامان مریوان، بانه و سنندج خاتمه می‌دهد و گردنه دزلی را می‌گیرد. پس از آن در مریوان مستقر شده و چندی خدمت می‌کند تا اینکه برای عملیات آزادسازی خرمشهر راهی جبهه‌های جنوب می‌شود….
  «نشانه‌ها»

  کارگردان: امیر شفیعیان

  دو پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ‌‌۸

  پویا امینی، میرطاهر مظلومی و شهرزاد کمال زاده دختری به‌نام هانیه که قصد ازدواج با محسن را دارد با توجه به مخالفت‌های پدرش به جهت بیکاری او و وضع بد مالی‌اش از او می‌خواهد تا با خرید کتاب‌های با ارزش کتابخانه استادش دکتر نظری که قصد عزیمت به اروپا را دارد هم به کار جدیدی بپردازد و هم با خرید و فروش کتاب‌ها به سود خوبی دست یابد اما با مفقود شدن صندوقچه باارزش و گران‌بهای دکتر نظری که از قضا برای دکتر بسیار مهم و ذی‌قیمت می‌باشد وکیلش ماموریت می‌یابد تا با یافتن آن سارق را نیز تحویل قانون بدهد….
  «مجسمه»

  کارگردان: ابراهيم وحيدزاده

  دو پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ۲۳:۳۰

  امين تارخ، ثريا قاسمي، شيوا خنياگر و سيروس ابراهيم‌زاده فیلم، سه دوره از زندگي مردي به‌نام بهرام شيرازي را به تصوير مي‌كشد. جواني، ميان‌سالي و پيري در دوره اول بهرام هنرجوي هنرستان موسيقي است و هم‌زمان در شهرداري تهران كار مي‌كند. در دوره دوم مدرس دانشگاه تهران است و موسيقي، تدريس مي‌كند. در دوران پيري استاد ممتاز دانشگاه شده و به‌عنوان موزيك‌شناس و آهنگساز، شهرتي جهاني يافته است. داستان از آنجا آغاز مي‌شود كه يك روز صبح، بهرام وقتي از خواب بيدار مي‌شود. در مي‌يابد كه دست راستش (نمايشگر بخش خوب وجود اوست) ديگر به‌فرمان او نيست و مي‌خواهد براي خودش مستقلاً عمل كند…!
  «رینگ اسپرت»

  کارگردان: جواد مزدآبادی

  دو جمعه  ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۸

  مهدی امینی‌خواه، شهرام قائدی، کیانوش گرامی و فاطمه شکری داستان فیلم در مورد فریدون (فری) جوانی بیکار است که قبلاً در یک نمایشگاه ماشین کار می‌کرده است و بنا به دلایلی از کار اخراج شده است. او عشق ماشین وانت دارد که آن را با رینگ اسپرت سوار شود! فریدون در خانه بلقیس خانم مستأجر است و بلقیس کمک می‌کند تا به کمک وامی که از مسجد محل می‌گیرد وانتی تهیه کند و در کنار دوستش که گوسفند فروش است به جابجایی گوسفندان قربانی می‌پردازد. بلقیس که پسرش حمید را گم کرده است به‌دنبال اوست و فریدون به‌صورت اتفاقی در یکی از خانه‌هایی که گوسفند قربانی برده است او را می‌بیند….
  «خان هشتم»

  کارگردان: اصغر هاشمی

  دو جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۱۷:۳۰

  هومن سیدی و خاطره حاتمی بهرام مردی‌ ساده، خوش‌باور و بسیار خانواده دوست پس از گذشت ۳ سال از ازدواجش می‌‌خواهد، همسرش گیسو را با اتومبیلی که با مشکلات فراوان خریده است به ماه عسل ببرد، وقوع یک حادثه غیرمنتظره که منجر به تعویض ماشین او می‌شود سرنوشت سفر را دچار تغییرات فاحشی می‌‌کند!
  «آرزوی کوچک»

  کارگردان: راجش ماپوسکار

  دو جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۲۳:۳۰

  شارمان جوشی، بومان ایرانی و ریتویک ساهوره رستم مرد جوان و بسیار درست کاری است که بعد از فوت همسرش با پدرش و پسرش کایو زندگی می‌کند. همه دنیای او کایو بوده و تمام تلاشش را می‌کند تا به آرزوی او برای انتخاب شدن در تیم ملی کریکت جامه عمل بپوشاند. کایو نیز استعداد زیادی در این بازی داشته و الگوی او شانچی قهرمان کریکت هندوستان است. مدرسه کایو خبر می‌دهد که قرار است انتخاب تعدادی از نوجوانان برای تیم‌های مطرح داخلی توسط کارشناسان انجام شود. رستم مطمئن است که پسرش یکی از بهترین‌های کشور است ولی تهیه هزینه ثبت‌نام با توجه به وضعیت اقتصادی آنها تنها مانع تحقق آرزوی کایو است….
  «مایا»

  کارگردان: هادی رحیمی‌خواص

  سه پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ۱۰

  سیاوش خیرابی، نفسیه روشن و آرش منتظری مهربانو دختری جوان است که در یک روستا زندگی می‌کند و سال‌ها پیش پدرش توسط یک ببر کشته می‌شود و مادرش نیز به‌تازگی فوت می‌کند. عموی او که به‌همراه پدرش به کار شکار مشغول است و خان روستاست از او برای پسرش خواستگاری می‌کند و مهربانو نمی‌پذیرد. در همین حین عمو و بقیه شکارچیان روستا ببری که گونه‌ای در حال انقراض است را شکار می‌کنند و به دنبال توله‌ی آن ببر هستند. مهربانو به‌طور تصادفی این توله که مایا نام دارد را پیدا می‌کند و دور از چشم همگان از او مراقبت می‌کند. تا اینکه تصمیم می‌گیرد از روستا فرار کند و مایا را به جایی امن ببرد…!
  «رسوایی ۲»

  کارگردان: مسعود ده‌نمکی

  سه پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ۱۵

  اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا و مهران رجبی داستان فيلم در زمان آينده و در شهر خيالي رخ مي‌دهد! شهري که مردمان آن در انجام گناه کوتاهي نمي‌کنند و در اين وضعيت روحاني شهر اعلام مي‌کند که به‌زودي در شهر زلزله خواهد آمد زيرا که گرفتار رذايل اخلاقي و اجتماعي شده‌اند. در پي هشدار حاج يوسف شايعه نزول عن‌قريب بلا و عذاب الهي آرامش مسئولين و مردم را به هم مي‌ريزد اما آنها با داشتن حکومتي اسلامي بدون توجه به هشدارهاي او همچنان به فسادهاي خود در امور دولتي ادامه مي‌دهند و در نهايت زلزله‌اي که قرار بود رخ مي‌دهد اما درست لحظه نابود شدن شهر با دعاهاي روحاني که در حال ترک ان شهر و در هواپيما بسر مي‌برد زلزله مي‌ايستد و بلاي نازل شده متوقف مي‌شود!
  «بدو بدو»

  کارگردان: پریاد دارشان

  سه پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ۲۴

  آکشی کومار، جکی شرف و لارا داتا يک گروه تئاتري با مديريت چامپاک چاتور ودي که نمايش‌هاي موفقي در هندوستان اجرا کرده است دو مرد به‌نام‌هاي بونتي و بابلا را براي اجراي نقش‌هاي مثبت و منفي نمايش انتخاب مي‌کند که اين امر باعث درگيري اين دو نفر مي‌گردد! در سفري براي اجراي چند نمايش در انگلستان، نقش اول زن به‌نام آنجاليي به‌دليل درگيري همراه گروه نمي‌آيد ولي چامپاک به اميد يافتن يک هنرپيشه، گروه را به انگلستان مي‌برد….
  «آنکه دریا می‌رود»

  کارگردان: آرش معیریان

  سه جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۱۰

  هومن سیدی و افشین هاشمی رزمنده جوانی در آستانه‌ی شروع عملیات توسط فرمانده‌اش خوانده شده و از او خواسته می‌شود برای فعالیت بیشتر در عملیات روزه‌اش را بشکند. او فرصت کوتاهی دارد که از حد ترخص شهر گذشته پس از افطار مجدداً به خطوط نبرد بازگردد. در این میان سلسه حوادثی برای شهر پیش می‌آید که حرکت او را برای گذشت از حد ترخص قبل از اذان ظهر با مشکلاتی روبرو می‌کند. این تردید‌ها در طول مسیر تا حد ترخص با مشکلات متعدد همراه است.
  «اشلو»

  کارگردان: صادق پروین‌آشتیانی

  سه جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۱۴:۳۰

  کورش سلیمانی، سعید داخ و سینا کرمی پس از عدم توفیق ایران در دوران دفاع مقدس در عملیات‌های والفجر مقدماتی، والفجر ۱ و رمضان، فشارهای اقتصادی و سیاسی دولت‌مردان غرب بر ایران امام خمینی فرمان عملیات والفجر۲ را صادر می‌کنند تا فضای ایجاد شده برای معرفی عراق به‌عنوان پیروز نبرد را مردود اعلام کنند. با شروع عملیات به‌علت کم‌بودن تعداد رزمندگان و شرایط سخت، نیروها به محاصره دشمن درمی‌آیند. در این میان یک گردان که فرماندهی آن را شهید مرتضی جاویدی به عهده دارد مسیر عملیات را تغییر می‌دهد….
  «یک شهر تقریبا بی‌نقص»

  کارگردان: ماسیمو گادیسو

  سه جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۳۰: ۱۹

  فابیو ولو، سیلریو اورلاندو و ناندو پانو دومینیک، دهیار یک روستای پلکانی در ایتالیا است که ۱۲۰ نفر جمعیت دارد. این روستا قبلا به‌دلیل معدنی که کنارش بوده رونق داشته و جمعیت آن بیشتر بوده ولی با ساختن یک سد در بالا دست روستا معدن دچار آب‌گرفتگی شده و تعطیل می‌شود. با تعطیلی معدن روستا هم از رونق می‌افتد. دومینیک برای بازگرداندن رونق زندگی به روستا تصمیم می‌گیرد از یک شرکت صنعتی برای احداث کارخانه در اطراف روستا دعوت کند….
  «ماری کوری: شهامت دانش»

  کارگردان: ماری نوئل

   

   

  چهار پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

  ساعت ۲۰:۳۰

  کارولینا گروشکا و شارل برلینگ داستان فیلم نگاهی به فعالیت‌های علمی ماری کوری دارد. به خصوص بعد از مرگ همسرش و تلاش او برای شناساندن کارها و تحقیقات علمی خودش در آن روزگار که جامعه علمی اروپا کاملا مردسالار بود و به کوری اجازه حضور در مجامع علمی خود را نمی‌دادند. در نهایت تلاش های ماری کوری به ثمر می‌رسد تا او تمام زنان دانشگاهی جدی‌تر گرفته شوند.
  «اولین‌های تاریخ»

  کارگردان: دیمیتری کیزلف

   

   

  چهار جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

  ساعت ۲۱:۳۰

  یوگنی میرونف و یلنا ویکتوروونا در دهه شصت میلادی و در اوج جنگ سرد روس‌ها قصد دارند یک مرد را به فضا بفرستند. خلبان نظامی پاول بیلیف و آلکسی لئونو آماده هستند تا به فضا بروند آنها با مشکلات فراوان و با اصرار دو فضانورد موفق به انجام این سفر علمی به فضا می‌شوند اما در راه بازگشت در یک منطقه کوهستانی و برفی‌ گیر می‌کنند. وقتی تیم نجات از یافتن آنها ناامید شده ناگهان این دو را پیدا می‌کنند.
  «تمپل گرندين»

   

  کارگردان: مايك جكسون

   

   

   

   

  پنج پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۸

  كلر دنيس، جوليا اورماند و ديديد استارن تمپل گراندين دخري جوان است كه گرفتار بيماري اوتيسم مي باشد. او مورد توجه جامعه نبوده و شرايط زندگي برايش بسيار دشوار مي باشد. در اين ميان تمپل كه از هوش فوق العاده اي برخوردار است و در دوران نوجواني و كودكي خود اين را اثبات كرده است تصميم مي گيرد در جامعه براي خود اعتباري كسب كند و براي اين منظور تلاش مي كند تا به دانشگاه وارد شود. او در دانشگاه نيز همچنان با تبعيض و مشكلاتي مواجه مي شود اما كوتاه نيامده و …
  «ارباب جنگ»

   

  کارگردان: گاردن چان

  پنج پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۳:۳۰

  ونژو ژاو، سامو کام بو هانگ و یاساکی کارت در سال ۱۵۵۷، جنگجویان سامورایی ژاپنی و عده‌ای دزد دریایی، کنترل روستاهای ساحلی چین را در دست می‌گیرند. آنها با تصرف یک قلعه مستحکم و ایجاد موانع پیچیده موفق به عقب راندن هجوم چینی‌ها شده اند. ژنرال چی جیگانگ مامور می‌شود تا به این منطقه رفته و برای شکست دشمن فکری کند….
  «مدرسه هندی»

   

  کارگردان: ساکت چاداری

   

  پنج جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۳:۳۰

   

  عرفان خان، سبا قمر و نها داپیا آقای راج و خانم میتا در یک محله متوسط زندگی می کنند راج مغازه پارچه فروشی دارد. آنها دختر کوچکی دارند که باید به مدرسه برود. میتا بسیار اصرار دارد که دخترشان به یک مدرسه خوب غیرانتفاعی برود متوجه می شوند تعداد اندکی از خانواده های بی بضاعت می توانند به صورت قرعه کشی در این مدرسه ثبت نام کنند. راج مدارک جعلی جور می کند و به عنوان یک خانواده فقیر ثبت می کند آنها مجبورند تا اتمام ثبت نام در آنجا به سختی زندگی کنند. آنها به همه همسایه های جدید خود دروغ می گویند و نقش یک خانواده فقیر را بازی می کنند. در همسایگی آنها مرد کارگر و فقیری به همراه زن و پسرش زندگی می کند و او نیز پسرش را در این مدرسه ثبت نام کرده و آرزو دارد او پذیرفته شود. بالاخره بازرس مدرسه می آید و …
  «خونه پا»

   

  کارگردان: ایمان افشاریان

   

  شما پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۳:۳۰

   

  امیر غفارمنش، سلمان فرخنده، سوده شرحی و مسعود شریف سهیل که نگهبانی ویلای یکی از دوستان پدرش را قبول کرده است حالا برای گردش با دوستانش تصمیم می‌گیرد به خارج از شهر برود و بدین ترتیب آدرس ویلا را به برادرش سپهر می‌دهد تا او به‌جایش نگهبانی بدهد. سپهر اشتباها وارد ویلای همسایه می‌شود…!
  «بازگشت شیرین»

   

  کارگردان: مهدی مظلومی

   

    جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۳:۳۰

   

  امیرحسین رستمی، شهرزاد عبدالمجید و حسین سلیمانی خانواده جوانی که از یاسوج به تهران مهاجرت کرده بودند که با گذشت چهار سال هنوز به شرایط تهران خو نگرفته بودند، توسط صاحب‏خانه هم جواب می‏شوند تا به دنبال منزلی دیگر باشند اما از آنجا که اوضاع مالی آن‏ها و شرایط سخت اجاره‌خانه در تهران بسیار دشوار است سعی می‏کنند صاحب‏خانه را راضی کنند که باز هم در همان خانه بمانند اما….
  «پرستار ممنوع»

   

  کارگردان: داگلاس هارن

   

  کودک جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۴

   

  دنی، پسرک پُر نشاطی است که مجبور است روزها را در کنار پرستار خود بگذراند. پدر و مادر او وکیل هستند و به دلیل کار زیادی که دارند نمی‌توانند برای دنی به اندازه کافی وقت بگذارند و دنی خیلی کم آنها را می‌بیند. او از این موضوع بسیار رنج می‌برد و زمانی که پرستارش برای مدتی آنها را ترک می‌کند تصمیم می‌گیرد با هیچ‌کدام از پرستارانی که به طور موقت به منزل آنها فرستاده می‌شوند؛ سازگاری نکند. او به کمک دوستش تا می‌تواند پرستاران را آزار می‌دهد….
  «میدان‌های کشتار»

   

  کارگردان: رولند جافه

  افق جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۰

  رولند جافه، جان مالکوویچ و هاینگ اس. انگور با ورود خمرهاي سرخ به پنوم پن، سيدني شابرگ، خبرنگار آمريکايي و ديگر روزنامه‌نگاران خارجي به يک اردوگاه جنگي منتقل مي‌شوند و شاهد اعدام عده‌اي از اسيران هستند. پس از آن که ديت پران، راهنما و مترجم سيدني، خمرهاي سرخ را متقاعد مي‌کند تا روزنامه‌نگاران را رها کنند، اين عده به سفارت فرانسه پناه مي‌برند….
  «اخراجی‌ها»

   

  کارگردان: مسعود ده‌نمکی

  افق جمعه ۳۱ فروردین‌ماه

   

  ساعت ۱۸:۳۰

  اکبر عبدی و امین حیایی درگیری شدید در منطقه نبرد ادامه دارد. دشمن بیمارستان صحرایی را محاصره می‌کند و همه اخراجی‌ها اسیر می‌شوند. دشمن با اسیرگیری گسترده قصد یک مانور تبلیغاتی دارد. همه اسرا به یک اردوگاه اسرای ثبت‌نام نشده منتقل می‌شوند. خانواده اخراجی‌ها برای زیارت عازم مشهد هستند و به‌طور ناخواسته درگیر یک حادثه تروریستی می‌شوند….

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم‌بازاری از پنج‌شنبه

  آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم‌بازاری از پنج‌شنبه/ هر کد پستی ۳کیلو مطلب کامل

  ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  انتقال پول فروش نفت در INSTEX منتفی است

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در ساز و کار INSTEX نقل و انتقال پول فروش نفت منتفی شده است، گفت: «اینستکس» هیچ برنامه زمان بندی و ضمانت اجرایی ندارد. مطلب کامل

  عیدی کارکنان یک میلیون تومان تعیین شد

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: عیدی یک میلیون تومانی کارکنان با حقوق بهمن ماه به حساب افراد واریز خواهد شد. مطلب کامل

  ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آخرین خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸

  مذاکرات افزایش دستمزد ۹۸ در حالی به زودی آغاز می شود که وزیر کار کاهش شکاف «حداقل دستمزد» تا «هزینه معیشت» طی چند سال را از سیاست های خود اعلام کرده است. مطلب کامل

  ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تعیین مزد با چانه‌زنی یا برای جبران قدرت خرید کارگران؟

  مذاکرات افزایش دستمزد ۹۸ در حالی به زودی آغاز می شود که وزیر کار کاهش شکاف «حداقل دستمزد» تا «هزینه معیشت» طی چند سال را از سیاست های خود اعلام کرده است. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.