• اخرین قیمت خودرو پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷    :   قیمت خودرو های سایپا مدل خودرو قیمت بازار قیمت نمایندگی  پراید SE 111 36.250.000 22.760.000 پراید SE 131 32.960.000 22.970.000 پراید SE 132 33.500.000 22.390.000 تیبا SX 38.500.000 27.755.000 تیبا ۲ EX 43.270.000 30.820.000 ساینا EX 47.550.000 31.400.000 ساینا اتوماتیک 59.000.000 42.138.000 کوئیک اتوماتیک 66.950.000 45.939.000 وانت زامیاد ۲۴ 57.820.000 37.629.000 وانت پادرا انژکتوری PE6 ناموجود 48.844.000 آریو 1500 دنده ای 71.520.000 53.900.000 آریو 1600 اتوماتیک 89.860.000 62.700.000 چانگان CS35 اتوماتیک 130.800.000 74.957.000 کیا سراتو ...
 • اخبار چطور مشکل اتصال لپ تاپ به وای فای را برطرف کنم؟    :   خبر هدف : وای فای تکنولوژی شارژ بی سیم است که تمام دستگاه هایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، به این شبکه وصل می کند بدون اینکه نیاز ...
 • اسطو خودوس بهترین داروبرای مغز    :   استفاده از این گیاه در مبتلایان به بیماری هایی مانند اسکیزوفرنی، آلزایمر، پارکینسون و ام اس مفید است.
 • ماجرای پخش نشدن برنامه فردوسی پور چه بود؟    :   هم به همه نیروهای خود ابلاغ کرده است؛ یکی از نیروها سرپیچی کرده است؛ تکلیف سازمان چیست؟!
 • جدیدترین موضع گیری ریاض درباره جزایر سه گانه ایرانی    :   نماینده سعودی ها در سازمان ملل ادعای بی اساس ضد ایران درباره جزایر سه گانه ایرانی را تکرار کرد.
 • مشکلات گوارشی در پیاده‌روی اربعین را چگونه درمان کنیم؟    :   در سفر اربعین با توجه به شرایط سفر و کمبود امکانات بهداشتی ممکن است دچاراختلالات گوارشی شوید. یکی از این اختلالات گوارشی اسهال است که برای کودکان و افراد کهنسال می‌تواند خطرناک باشد.
 • جزئیات منتشرنشده از جلسات نمایندگان با وزیرنفت

  تقدیمی هدف:

  جزئیات منتشرنشده از جلسات نمایندگان با وزیرنفت/۲خیانت بزرگ«توتال».نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی ماجراهای قراردادهای پر شائبه در وزارت نفت در دوران وزارت زنگنه را تشریح کرد و خواستار ورود قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم به این پرونده ها شد.

  محمد دهقان عضو کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار هدف اظهار داشت: وزیر نفت طی دو سال گذشته بسیار تلاش کرد الگوی قراردادهای نفتی را عوض کرده و امتیازات ویژه ای به سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ایران دهد تا ترغیب به حضور در کشور شوند.

  نماینده مردم طرقبه و چناران ادامه داد: آن زمان انتقاداتی به الگوی قراردادهای جدید نفتی وزیر وارد بود که تلاش کردیم اشکالات وارده را شفاها وکتبا به وی گوشزد کنیم تا رفع شود  لذا با وجود همه انتقاداتی که در مجلس نهم از سوی بنده، دکتر توکلی، دکتر نجابت و دکتر بحرینی و دیگر کارشناسان بر الگوی قراردادهای نفتی جدید وجود داشت و جلسات مفصلی با وزیر نفت برگزار شد آقای زنگنه بدواً بدون اطلاع رسانی عمومی آن را به تصویب هیات وزیران رساند.

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: وزارت نفت گرچه به رفع بخشی از ایرادات در قراردادها پرداخت ولی هنوز ایرادات بسیاری متوجه الگوی جدید قراردادهای نفتی با وجود تصویب بود که به آنها توجه نشده بود و اصرار نمایندگان برای اصلاح ایرادات موجود هم ثمربخش و مورد توجه وزارت نفت قرارنگرفت تا اینکه از طریق دفتر مقام معظم رهبری موضوع پیگیری شده و ۱۵ اشکال اصلی برای الگوی جدید قراردادهای نفتی طرح و وزیر نفت ناگزیر از رفع اشکالات موجود بویژه در پیگیری هیات تطبیق مصوبات مجلس شد و با وجود سایر اشکالات باقی مانده الگوی قراردادهای جدید نفتی مصوب شد.

  نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: هدف وزیر نفت دادن امتیازات ویژه به شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری بود ولی با وجود اینکه امتیازات خاص داده شد، متاسفانه به دلیل فشارهایی که از طرف امریکایی ها همان زمان هم علی رغم توافق هسته ای و قبول برجام از طرف ایران وجود داشت آمریکایی ها با موضع و تهدیدات خود نسبت به شرکت های خارجی که قصد سرمایه گذاری در ایران داشتند آنها را از سرمایه گذاری در ایران ترسانده و منصرف کردند تا جرات سرمایه گذاری در ایران نداشته باشند ولی در  میان همه این شرکت ها تنها شرکت توتال آماده سرمایه گذاری در ایران شد.

  ماجرای جلسه شبانه نمایندگان با زنگنه در مورد توتال

  دهقان گفت: زمانی که توتال وارد گفتگو با وزارت نفت شد ساعت ها در مجلس دهم با آقای زنگنه جلسه گذاشتیم، بنده شخصا با حضور در کمیسیون انرژی ایرادات شرکت توتال و ضرر قرارداد بستن با این شرکت را که به نتیجه نخواهد رسید و به کشور تحمیل خواهد شد به ایشان گوشزد کردم. شبانه هم با جمعی از نمایندگان در دفتر وی حضور یافته و جلسه مفصلی درباره مخاطرات انعقاد قرار داد با شرکت توتال با مفاسد مرتکب شده، بد عهدی های سابق و اینکه از آن طرف در این قرارداد شریک آمریکایی ها و قطری ها در میدان مشترک گازی از طرف قطر است و می خواهد از این طرف هم با ایران وارد شراکت شود که این معقول نیست داشتیم.

  دو دوزه بازی های توتال در میادین مشترک ایران و قطر  

  عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت: شرکت فرانسوی توتال علاوه بر بدعهدی های گذشته و فسادهای نفتی صورت گرفته که سابقاً در قراردادهای نفتی با ایران داشته با وجود فرانسوی بودنش به جهت فعالیت در بورس آمریکا که تحت اشراف اطلاعاتی دستگاه قضایی آمریکا است از سوی سازمان ضد فساد امریکا به بیش از ۳۸۰ میلیون دلار جریمه شده است و خوشنام و مورد اعتماد نیست.

  نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اخباری هم داشتیم که توتال برای قرارداد ایران، با آمریکا و عربستان و قطر مذاکره کرده و از آمریکایی ها اجازه گرفته است و تنها به توتال اجازه سرمایه گذاری در ایران داده شده است  و به سایر  شرکت اجازه سرمایه گذاری در ایران را نداده اند.

  خیانت مجدد توتال

  وی تاکید کرد: مهم تر از همه اینها نص قرارداد منعقد شده بود که اخبار واصله حاکی از این بود که شرکت توتال هیچ تضمینی برای ادامه سرمایه گذاری در صورت بازگشت تحریم ها به ایران نداده است و ما همان زمان هم گفتیم که اگر شما می خواهید با توتال قرار داد ببندید حتما از آنها تضمین بگیرید چرا که هر آن ممکن است تحریم ها برگردد و توتال کار را متوقف کند لذا همان هم شد و توتال همان بلایی را که قبلا سرمان آورده بود مرتکب شد و در تمام این مدت استخراج گاز را از طرف میدان مشترک گازی در ایران متوقف کرد تا از طرف قطر برداشت خودشان را بکنند.

  عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: ما این هشدارها را به وزیر نفت داده بودیم وی همه صحبت های ما را شنید ولی گفت چون کسی نیامده و تنها توتال حاضر به سرمایه گذاری در ایران شده توتال را می آوریم تا زمینه فراهم شود و سایر شرکت های خارجی هم از سرمایه گذاری در ایران استقبال کنند.

  سوراخی که دوبار از آن گزیده شدیم

  وی تاکید کرد: برای ما کاملا روشن بود هیچ شرکت دیگری هرگز برای سرمایه گذاری به ایران نخواهد آمد و خود توتال هم بعد از هماهنگی با آمریکا و اجازه گرفتن بدون اینکه واقعا قصد سرمایه گذاری در ایران داشته باشد آمده و هدفش تنها معطل گذاشتن دوباره کشور برای سال های متمادی است که تا با اعمال دوباره تحریم ها هم بدون دادن هیچ تضمینی از قرارداد خارج شود. این مطالب درجلسات مشترک مکرر به وزیر نفت گفته شد اما ما نتوانستیم در عمل آقای زنگنه را متقاعد کنیم تا از وارد امدن خسارات فراوان بر کشور جلوگیری کند.

  دهقان تصریح کرد: اکنون هم کاملا طبیعی است که با بازگشت تحریم ها توتال اعلام کرده دیگر نمی تواند در ایران کارش را ادامه دهد و ما دوباره از همان سوراخی که قبلا گزیده شدیم بودیم توسط این شرکت اروپایی گزیده شدیم.

  نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: به رغم درخواست نمایندگان برای در اختیار گذاشتن قرارداد نهایی منعقده با توتال جهت بررسی و مطالعه، وزیر نفت با بیان اینکه صفحات قرارداد زیاد است، گفت هر کس می خواهد قرارداد را بخواند به دفتر من بیاید و آنجا قرارداد را ببیند و از دادن قرارداد به نمایندگان خود داری کرد؛ حتی امر نظارت بر قرارداد از سوی کمیسیون انرژی مجلس، دادستان کل کشور و سازمان بازرسی کننده با وجود تقاضا موکول به بعد از انعقاد قرار داد با خارجی ها شد.

  وی افزود: لیکن پس از انعقاد قرارداد ما با مراجعه به دیوان عدالت اداری تقاضای ابطال قرار داد را به جهت زیان هایی که برای کشور داشت کرده و موضوع را از طریق قوه قضائیه پیگیری کردیم لیکن زیر بار درخواست ما نرفتند و بیان کردند موضوع باطل کردن قراداد اینچنینی بحث مهمی در کشور است و موضوع به دادستان کل کشور ارجاع شد که گفتگوی تلفنی هم با ایشان داشتیم و در نهایت متوجه شدیم که چون انعقاد قرارداد صورت گرفته و تصویب شده است و بعد دادستان کل ورود کرده قرارداد را رد نکرده اند که جزئیات چرائی آن را باید خودشان از دلیل  قبول یا رد قرارداد توتال بیان کنند.

  قوه قضائیه به پرونده قرارداد وزارت نفت با توتال ورود کند

  عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد: اکنون که توتال از ادامه کار سر باز می زند و کاری هم پیش نبرده و تنها هدفش فقط  معطل کردن منافع ایران بوده آنهم به سبب ساده اندیشی یا خوشبینی که برخی نسبت به شرکت های غربی چون توتال دارند یا دلائل و مسائل دیگری که ما از آن خبر نداریم و به کشور خسارت می زند ضرورت دارد مسئله به جد بررسی و پیگیری شود؛ امری که متوجه قوه قضائیه است وانتظار می رود طبق قانون با آن برخورد شود.

  وی ادامه داد: البته در این موضوع تنها وزیر نفت مسئول نیست بلکه وزیر نفت در خط مقدم اقدامات صورت گرفته قراردارد و گرچه بار اصلی مسئولیت بر دوش وزیر نفت است لیکن کسانی هم که مسائل به این روشنی را معکوس می فهمند و تحت فضا سازی هایی که می شود قرار گرفته و متاسفانه حاضر نیستند هیچ هزینه ای در هیچ زمانی برای منافع ملت بدهند این ها هم مسئولند و باید پاسخگوی ورود این خسارات به کشور باشند.

  دهقان تصریح کرد:  لذا ما آن زمان به اندازه فهم خود متوجه بودیم که قرارداد توتال به نتیجه نخواهد رسید لذا ابتدا با خود آقای زنگنه به عنوان وزیر نفت صحبت کردیم و گفتیم که این قرار داد به جایی نمی رسد و بی خود منافع  ملت را معطل نگذارید ولی ایشان قبول نکرده، لذا با رئیس مجلس و مسئولینی از قوه قضاییه و رئیس دیوان عدالت اداری صحبت کردیم که اثر بخش نشد بعد هم که قرارداد بسته شد برای ابطال قرارداد از طریق رئیس مجلس و دیوان عدالت اداری و قوه قضاییه پیگیر شدیم ولی مورد توجه قرار نگرفت.

  حمایت پشت پرده ای لاریجانی از انعقاد قرارداد با توتال

  وی افزود: حتی متوجه شدیم رئیس مجلس که به هیچ وجه تمایل و گرایشی به حرف های ما از خود نشان نمی دهد و بلکه نظر معکوس نسبت به سخنان ما هم دارد در پشت صحنه با هماهنگی موجود خود از این کار حمایت می کند. لذا این مسائل برای ما روشن بود و جای تامل داشته که چطور برای افرادی که مقامات بالای کشوری را در اختیار دارند مشخص نیست و این مسائل را متوجه نمی شوند، به ویژه  رئیس مجلس که در این زمینه می توانست نقش اثر گذاری داشته باشد و امور را به گونه ای مدیریت کند که از نوع انعقا د این قراردادها متضرر نشویم ولی ایشان این کار را نکرد.

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: اکنون نیز طبق قانون آیین دادرسی کیفری هر کسی که به منافع ملت ضربه می زند باید تحت تعقیب قرار گیرد و این کار وظیفه دادستان کل کشور است.

  حضور زنگنه در وزارت نفت و خسارت ۱۸ میلیارد دلاری

  دهقان تاکید کرد: اگرچه پیگیری خسارات ناشی از انعقاد قرارداد توتال مسئله کوچک نفتی است در مقایسه با خسارت بزرگ قرار داد کرسنت که جمهوری اسلامی ایران را به پرداخت ۱۸میلیارد دلار محکوم کرد؛ آن هم در شرایط نامناسب اقتصاد کنونی کشور با تنگناهای موجود که تبعات حاصل از آن بسیار ناخوشایند و سخت است و علت بروز آن مستقیما متوجه خود آقای زنگنه بوده و  وی در این رابطه مسئول است و باید در دنیا وآخرت پاسخ گویی ملت ایران به سبب خسارات وارده ناشی از وزیر شدنش باشد.

  وی تاکید کرد: چرا که وقتی وی در مجلس نهم می خواست وزیر شود بنده که آن زمان عضو هیات رئیسه مجلس بودم  شخصا به ایشان در مراجعه ای که به دفترمان داشت و سوال کرد چرا شما با من و  وزارت بنده مخالف هستی گفتم که ما با شما مشکل سیاسی نداریم، مشکل ما با شما در رابطه با کرسنت است. صریح و روشن هم به وی گفتم که اگر شما وزیر نفت شوی کشور در دادگاه مربوط به قرارداد کرسنت محکوم می شود واگر هم تاکنون قرارداد کرسنت توسط ایران متوقف شده و در دادگاه لاهه دستمان برتر و جلو است ادعایمان این است که در زمان وزارت آقای زنگنه که قرارداد کرسنت بسته شده و گاز ایران به قیمت یک شانزدهم قیمت واقعی گاز به شرکت اماراتی فروخته شده است مفاسدی وجود داشته مفاسدی که کاملاهم  روشن بود و علاوه بر دادگاه های داخل حتی در دادگاه های خارجی مفاسد احراز و افرادی محکوم به دادن رشوه به مقامات ایرانی شدند.

  نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی ادامه داد: محکومیت افراد منعقد کننده این قرارداد فساد آلود و بدتر از قرارداد ترکمانچایی که علیه کشور منعقد شده بود رای هیئت داوری لاهه را تا قبل از وزیر شدن آقای زنگنه در دولت آقای روحانی به نفع ایران کرده بود لیکن همه کارشناسان دلسوز وحامی منافع ملی هشدار دادند که اگر آقای زنگنه وزیر نفت شود ما در دعوای کرسنت خواهیم باخت؛ چرا که رای دادگاه داوری لاهه به خاطر مفاسدی که در قرارداد کرسنت و زمان آقای زنگنه اتفاق افتاده بود به نفع کشور صادر و تمام می شد اما بعد از وزیر شدن آقای زنگنه دیگر دلیلی نداشتیم و گفته شد اگر مفاسد زیر دست ایشان و زیر دستانشان و در زمان وزارتشان روی داده، پس چطور شما دوباره چنین فردی را آورده و با اعتماد به وی او را وزیر کردید و استناد کردند به اینکه مفاسدی که تاکنون ایران در دادگاه لاهه استناد می کرد واقعی نبوده است.

  وعده زنگنه برای حل ۱۵ روزه پرونده کرسنت

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی یاد آور شد: ما به عنوان نماینده منافع ملت از آقای زنگنه تقاضا کردیم وزیر نفت نشود اما وی صریحا پیش من و در فراکسیون در حضور جمعی از نمایندگان گفت اگر من وزیر شوم ۱۵ روزه مسئله کرسنت را حل می کنم. خوب ایشان آمد و ۱۵ روزه هم گذشت و مسئله کرسنت را حل نکرد هیچی، اکنون ۵ سال هم گذشته و کاری نکرده و کشور محکوم به ۱۸ میلیارد دلار از بابت انعقاد قرارداد کرسنت شده است و ملت ایران با این همه تنگناها در حالی که آقای زنگنه هنوز یک قطره گاز هم از قرارداد کرسنت به فروش نرسانده باید مبلغ هنگفت هم خسارت بدهد.

  لزوم ورود قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم به پرونده قرارداد توتال، استارت اویل و کرسنت

  دهقان تصریح کرد: البته آقای زنگنه ای که تنها بابت این موضوع راست راست راه می رود و از بقیه هم طلبکار است، باید بابت خیلی چیزها جوابگو باشد. بحث کوچک آن توتال است و بحث های بزرگتری مانند کرسنت، استایت اویل و قرادادهای دیگری وجود دارد  که متاسفانه همه هم مهر محرمانگی می خورد تا کسی متوجه نشود و منافع ملت همچنان در اختیار این ها تباه می شود و قوه قضاییه هم که باید اینجا ورود کرده و پیگیری کند دچار  نوعی ملاحظه کاری است و نتوانسته تاکنون حق ملت را  آنطور که باید ولازم است پیگیری نماید.

  نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس گفت: ما یک اقلیتی در مجلس هستیم، تعدادمان هم کم است، بنده به آقای زنگنه برای وزیر شدن در این دو دوره رای ندادم چرا که وی را جدای از شخصیت فردی اش که چون هر انسانی محترم است مناسب و شایسته  وزارت نفت ندانسته و نمی دانم چرا که وی زمانی که جوان بود تجارب ناخوشایندی برای کشور برجا گذاشت که بلای منافع ملی و خسارت بار شد، چه برسد به حالا که سنی هم از وی گذشته و دیگر کششی برای انجام کارها هم ندارد و نباید اصلا وزیر می شد.

  وی ادامه داد: بنده در خصوص کرسنت، توتال و الگوی جدید قراردادهای نفتی با آقای زنگنه به رغم مخالفت با وزیر شدنشان رفتم و صحبت کردم  و اینکه مخالف وزیر شدنشان بودیم، مانع نبوده که با وی گفتگو نکنیم و مطالبی را که فکر می کردیم درست باشد به ایشان بیان نکنیم. هر آنچه تصورمان از سرنوشت این قراردادها بود  به وی گفته و حجت را تمام کردیم و اکنون آشکار شد که حرف هایی که ما به ایشان می گفتیم درست بود.

  دهقان افزود: البته با این وجود ناراحتیم زمانی هم که وی حرف های ما را رد می کرد ما آرزو می کردیم کاش حرف های او درست باشد اما متاسفانه حرف های ما درست از آب درآمد و اکنون بسیار ناراحتیم که به او گفتیم اگر وزیر شود کشور ده ها میلیارد دلار ضرر می کند او قبول نکرد و در کرسنت محکوم شدیم. متاسفیم که حرف های ما درست از آب درآمد و حرف ها و خوشبینی های آقای زنگنه غلط از آب درآمده  و باید حداقل ۱۸ میلیارد دلار بابت قرارداد کرسنت  خسارت بر کشور تحمیل شود.

  وعده زنگنه به منتقدان قرارداد با توتال: طوری قرارداد بستیم که اگر توتال برود ما ضرر نمی کنیم

  نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: درباره توتال رفتیم به وی گفتیم این قرارداد برای کشور زیان بار است و شما تضمینی نمی گیرید برای زمانی که تحریم ها برگردد. آقای زنگنه می گفت ما طوری قرارداد بسته ایم که اگر توتال برود ما ضرر نمی کنیم در حالی که مهم ترین ضرر این است که کار خوابیده  و مدت مدیدی  کشور را معطل کرده اند آنهم در شرایطی که در کشور یک میلیون و پانصدهزار میلیارد تومان نقدینگی بین خود همین مردم وجود دارد و پول در کشور کم نداریم و هنر لازم است که پول های بین مردم را در غالب شرکت های سرمایه گذار داخلی جمع آوری کرده و در بخش نفت و گاز سرمایه گذاری کند.

  وی ادامه داد: تمام سرمایه سالیانه لازم مورد نیاز در زمینه نفتی ۲۰۰ هزار میلیارد تومان است که البته تا ۷۰۰ هزار میلیارد در کل کشور از سوی دولت برآورد شده  که در داخل  پول آن بین مردم موجود است،  ضمن اینکه همه سرمایه ها هم در غرب دنیا نیست؛ در شرق دنیا چندین میلیارد جمعیت زندگی و کار می کنند، شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در شرق جهان در چین و روسیه و هند و کره جنوبی وجود دارد، شرکت های قوی و بزرگ که می توان روی آنها هم حساب کرد. لیکن نگاه به غرب این مشکلات را برای کشور ایجاد کرده و ما ناراحتیم که اینگونه منافع ملت به خاطر برخی ساده اندیشی ها و نگاه ها وخوش بینی های اشتباهی که به غرب وجود دارد و نماد نوعی غرب زدگی در ذهن هاست به کشور خسارت می زدند.

  وی در بخش دیگری از این گفتگو در واکنش به اظهارات برخی حامیان دولت در روز های اخیر گفت: متاسفانه طی سال های اخیر رفتارهایی مشاهده می شود که علی رغم هشدارهای دلسوزانه مقام معظم رهبری برخی مسئولان کار اشتباه خود را به رهبر انقلاب نسبت داده و بعد از اینکه خودشان هر کاری دلشان می خواهد انجام می دهند و خرابکاری شان افشا می شود برای خرابکاری خود که به مقام معظم رهبری نسبت می دهند، دنبال شریک تراشی هستند، امری که در مسئله برجام کاملا دیده شد. در حالی که مواضع مقام معظم رهبری با هشدارها و شروط مقرر شده از ابتدا کاملا مشخص و بر هر انسان منصفی روشن بود.

  دولت شروط ده گانه مقام معظم رهبری در اجرای برجام را رعایت نکرد

  نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد:  همچنین مقام معظم رهبری خواستند که دولت ابتدا از رئیس جمهور آمریکا و سران اروپا درخصوص برجام امضاء و تضمین بگیرند که متاسفانه دولت هیچ کدام از شروط را رعایت نکرد و اکنون که آمریکا از برجام خارج شده است و ناکامی ها بروز کرده کسانی که تا دیروز صریح و روشن برخلاف فرمایش مقام معظم رهبری در بدبینی به غرب اعلام خوشبینی به غرب می کردند؛ حالا همان ها آمده و می گویند ما که تنها این کار را نکردیم و در هماهنگی با نظام کار کردیم و می خواهند ناعادلانه مسئله را به سمت مقام معظم رهبری سوق دهند، در حالی که اگر واقعا در هماهنگی با نظام این کار را کرده بودند حداقل باید یکی از ۱۰ تا ۲۰  شرط مقام معظم رهبری را که طرح کردند در انعقاد این قرارداد رعایت می کردند که رعایت نکردند و  رفتند و متاسفانه علی رغم تاکیدات مقام معظم رهبری قرارداد را با خسارات زایی آن منعقد کردند که تبعات ناگوار ان اکنون متوجه کشور شده است.

  دهقان اظهار داشت: البته باید گفته شود که مقام معظم رهبری سرمایه گذاری همه شرکت های خارجی دنیا به غیر از اسرائیلی ها حتی امریکایی ها را در کشور قبول دارند، موضوعی که کاملا هم طبیعی است اما نکته اینجاست که مقام معظم رهبری به آمریکا و کشورهای اروپایی بدبین اند و همواره تاکید دارند که برای انعقاد هر قرارداد با آنها باید تضمین گرفت و کاری جدی و دقیق کرد تا کلاه سرمان نرود.

  با چنین رویکری از سوی مقام معظم رهبری پذیرفته نیست که عده ای بروند قراردادهای پر اشکال یک جانبه و قراردادهای الحاقی تحمیلی را امضاء کنند و بعد خرابکاری حاصله دنبال شریک بگردند، در حالی که قرارداد را هم محرمانه نوشته و حتی در اختیار دادستان کل کشور برای نظارت قرار نداده اند بلا و آسیبی جدی که متاسفانه اکنون تیم حاکم در دولت بر سر کشور آورده و نمونه کنونی آن برجام و توتال است تا تنها با استناد به جمله ای در سخنان مقام معظم رهبری و یا قانون به دنبال توجیه کار غلط خود باشند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

  معاون رئیس‌جمهور گفت: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس‌جمهور در دستورکار دولت قرار دارد. مطلب کامل

  موسس مایکروسافت درگذشت

  موسس مایکروسافت درگذشت/ بیل گیتس: بدون او رایانه‌های شخصی نبود. پل آلن یکی از موسسان مایکروسافت در سن ۶۵ سالگی درگذشت و بیل گیتس جزء اولین افرادی بود که مرگ وی را تسلیت گفت. مطلب کامل

  مواد خوراکی مفید برای دوری از سوزش معده را بشناسید

  همه ما ممکن است گاهی اوقات دچار حالت ترش کردگی معده شویم که در این وضعیت میزان اسید معده افزایش می‌یابد و به اصطلاح معده اسیدی می‌شود. مطلب کامل

  و سرانجام اولین سلفی ثبت شده از بانوان در ورزشگاه آزادی

  بعد از کش و قوس های فراوان راه ورود بانوان به استادیوم آزادی هموار شد. مطلب کامل

  آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعلام کرد

  وزارت خزانه‌داری آمریکا چند بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرد. مطلب کامل

  دانش آموزان کشور از چه دغدغه هایی گفتند؟

  مجلسی که شنیده نشد/منتخب دانش آموزان کشور از چه دغدغه هایی گفتند؟ مراسم دو روزه آغاز به کار نهمین مجلس دانش آموزی فرصت مغتنمی بود که مسئولان سخنان نوجوانان و جوانان را از نزدیک بشنوند. سخنانی که فقط درباره مسائل آموزش و پرورش نبود؛ اما این فرصت از دست رفت. مطلب کامل

  تیتر روزنامه های چهارشنبه۲۵ مهر

  به گزارش خبر هدف ، صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه 25 مهر ماه را مشاهده می‌کنید.... مطلب کامل

  عراق صادرات ایران را قطع کرد

  امروز چند هزار کامیون از بستان تا مرز چذابه به خط ایستاده و باعث ایجاد ترافیک سنگینی در این مرز شدند. مطلب کامل

  درخواست آمریکا برای مذاکره با ایران

  با وجود آنکه مقام های کشورمان همواره تأکید کرده اند حضور ایران در سوریه تنها به صورت مستشاری و بنا به درخواست دولت دمشق است، «برایان هوک» رئیس گروه موسوم به «اقدام ایران» در وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: اولویت کاری ما خروج تمامی نیروهایی است که به دستور ایران در سوریه حضور دارند. مطلب کامل

  حضور استارتاپهای ایرانی در جیتکس

  حضور استارتاپهای ایرانی در جیتکس/بازار داغ طراحی شبکه های اجتماعی.استارتاپهای ایرانی در نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس، ایده های خود را برای جذب سرمایه گذاران بین المللی به نمایش گذاشتند. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 خبر هدف. محفوظ است.