• «سرکه سیب معجزه لاغر شدن»؛ واقعیت یا شایعه؟    :   تمام آنچه که درمورد خواص سرکه سیب شنیده‌اید، لزوما درست نیست. با شایعاتی که درمورد آن وجود دارد آشنا شوید.
 • «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار    :   «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار/ وقتی دورنمای سوداگری کور می‌شود
 • تجمع وزرا برای نجات برجام    :   اروپا بالاخره جدیت به خرج داد؛ تجمع وزرا برای نجات برجام.وزیران خارجه کشورهای اروپایی پس از مدت‌ها تعلل در نشست بروکسل به فکر یافتن راهی برای نجات برجام هستند..وزرای خارجه هلند، بلژیک، لیتوانی و اسپانیا از جدیت خود برای یافتن راه حل خبر دادند.
 • ۲۴ تير ۱۳۹۸ – روزنامه‌های امروز    :   ...
 • درمان سریع خانگی عفونت ناخن فرو رفته در گوشت انگشت پا    :   عفونت ایجاد شده توسط فرو رفتن ناخن می تواند بسیار دردناک و ناراحت کننده باشد در ادامه مقاله موثرترین روش های درمانی برای از بین بردن عفونت فرو رفتن ناخن در گوشت را با شما در میان می گذاریم.
 • حقوق دریافتی اکثر مردم ایران چقدر است؟    :   یک فعال کارگری با طرح پیشنهاد توزیع کالاهای اساسی سهمیه‌ای گفت: وقتی نمی‌توانیم نظارت و کنترل لازم را روی قیمت کالاها داشته باشیم دولت باید هرچه سریع‌تر سهمیه‌بندی کالاهای اساسی را آغاز کند تا مردم با آرامش بیشتری نیازهای روزمره خود را تأمین کنند.
 • تصویری از آشفتگی سیاسی جهان که تیتر رسانه‌ها شد

  تقدیمی هدف:

  تصویری از آشفتگی سیاسی جهان که تیتر رسانه‌ها شد

  ترامپ بیانیۀ جی۷ را امضاء نکرد | ترامپ در صفحۀ توئیترش به ترودو توهین کرد

  بین الملل > آمریکا – تصویری از لحظات آخر نشست جی هفت با حضور ترامپ، مشاجرات پشت پرده رهبران صنعتی جهان اول را فاش کرد آن طور که پیداست بحران اقتصادی و جنگ تجاری ترامپ با اروپا وارد تنش جدی شده است.

   روز گذشته اجلاس جی۷ (گروه کشورهای صنعتی جهان اول) پایان یافت. بدون امضا بدون بیانیه مشترک! دونالد رئیس جمهور آمریکا بار دیگر یک تفاهم را بر هم زد. این بار اجلاس جی هفت را با تعیین تعرفه های نامعقول هدف قرار داد.

  تصویری که در ذیل مشاهد می کنید؛ شب گذشته در رسانه های خبری و پرمخاطب جهان منتشر شد.

  خبرها حاکی از آن است که این تصویر از سوی سخنگوی آنگلا مرکل از جلسه خصوصی رهبران کشورهای صنعتی منتشر شده است. این تصویر دقایق پایانی اجلاس برای امضای بیانیه و مجاب کردن ترامپ برای تجدید نظر در تعرفه های اقتصادی را نشان می دهد. تصویری که به شدت در شبکه های اجتماعی بازتاب داشته است.

  برخی کاربران فضای مجازی خصوصا اینستاگرام و کانال های خبری پیام رسان عنوان این تصویر را آشفتگی سیاسی جهان نام گذاشتند. برخی دیگر معتقد بودند که این عکس گویای ناتوانی اروپا در قبال آمریکا است. اما برخی آن را به برجام گره زده اند و در شرح عکس معتقد بودند که در نهایت اروپا در قبال آمریکا عقب نشینی خواهد کرد. اما زبان تحکم خانم مرکل مساله دیگری را عنوان می کند! صدها نکته و تفسیر در این تصویر نهفته است، رهبراانی که نگران سرمایه های اقتصادی و سیاسی خود در جهان آشفته ترامپ اسیر شده اند.

  نتیجه این جلسه پر سر و صدا
  بامداد امروز به وقت محل آمریکا، دونالد ترامپ تکلیف رهبران اروپایی را یکسره کرد. با یک توئیت اجلاس جی ۷ را بی دستاورد به پایان رساند. ترامپ که در توئیت خود نخست وزیر کانادا را مقصر اعلام کرده است گفت که از امضای بیانیه صرف نظر کرده است.

  ترامپ در دو رشته توئیت رسما به جاستین ترودو توهین کرد و صحبت با او را خسته کننده خواند و مسبب به نتیجه نرسیدن اجلاس را به متوجه نخست وزیر کانادا کرد.

  وی در توئیت های خود نوشت: «بیانیه های جاستین ترودو دروغین بوده است.» وی در توئیتی دیگر عنوان کرد: «جلسات ما با ترودو بسیار خشن بوده است.» اظهارات توئیتیری ترامپ خشم کانادا را برانگیخت و واکنش تندی نشان داد که در ادامه گزارش از نظر می گذرانید.

  پس از خروج از تفاهم نامه آب و هوایی پاریس، خروج از نفتا و همین طور خروج از برجام ، اینبار تیر ترکش ترامپ به مهمترین اجلاس اقتصادی جهان گرفت که در آینده باید تبعات آن را دید.

   ترامپ پس از حمله به ترودو  در هواپیمای به مقصد سنگاپور امضای خود را پس گرفت
  ترامپ پس از اینکه کانادا را به مقصد سنگاپور برای مذاکره با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی ترک کرد در توئیت خود نوشت: «برمبنای اظهارات خلاف واقع جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در کنفرانس خبری و تصمیم این کشور در وضع تعرفه‌های سنگین برای کشاورزان، کارگران و شرکت‌های آمریکایی، به نمایندگان آمریکا دستور دادم که از بیانیه مشترک حمایت نکنند.»

  وی در توئیت بعدی خود ادامه داد: نخست وزیر کانادا در دیدارها، بسیار آرام و مطیع بود که تا آنجا را ترک کردم، به کنفرانس خبری برود و بگوید که «تعرفه‌های آمریکا توهین‌آمیز است» و او «زیر بار نخواهد رفت». بسیار ضعیف و فریبکارانه. تعرفه‌های ما نتیجه تعرفه‌های ۲۷۰ درصدی او بر محصولات لبنی است!»

  رئیس جمهوری آمریکا همچنین در اشاره‌ای تلویحی به شرکت‌های آلمانی، نوشت که دولتش اعمال تعرفه روی آن دسته از خودروسازهایی را بررسی می‌کند که «بازاباع کرده‌اند».

  ترامپ در پیام های دیگر نوشت: «با جوزپه کونته نخست وزیر جدید ایتالیا که مرد واقعا فوق العاده ای است دیدار کردم. به زودی پذیرای او در واشنگتن و در کاخ سفید خواهم بود. او کار بزرگی می کند و مردم ایتالیا این مطلب را درست فهمیده اند.»

  وی در پیام دیگری آورده است: «نشست گروه هفت را در کانادا ترک کردم. نشست ها و روابط عالی با رهبران شش کشور به ویژه از زمانی که آنها می دانند من نمی توانم به آنها اجازه دهم تعرفه های هنگفت و موانع جدی بر تجارت آمریکا بار کنند. آنها به خوبی درک می کنند من اهل کجا هستم. پس از چند دهه، تجارت منصفانه و دوجانبه محقق می شود. آمریکا به کشورهای دیگر اجازه نمی دهد تعرفه های هنگفت و موانع تجاری بر کشاورزان، کارگران و شرکت هایش اعمال کند و در عین حال کالاهایشان را به کشورمان معاف از مالیات ارسال کنند. ما چندین دهه بدرفتاری های تجاری را تحمل کرده ایم و دیگر کافی است.»

  در همين حال دونالد ترامپ نشست سران هفت کشور صنعتی معروف به گروه هفت را زودتر ترک کرد. او پیش از ترک نشست به خبرنگاران گفت که پیشنهاد او این است که همه باهم تعرفه‌های تجاری را بر دارند. اما سپس از هواپیما توییت کرد و گفت حاضر نیست بیانیه مشترک نشست را امضاء کند.

  نخست وزیر جوان چه گفته بود؟
  ترودو در یک کنفرانس خبری گفته بود که به ترامپ هشدار داده است از یک ژوئیه (۱۰ تیر) تعرفه‌هایی سنگین روی کالاهای آمریکایی وضع خواهد کرد.

  این تصمیم، در پاسخ به اقدام اخیر واشنگتن در وضع تعرفه‌های ۱۰ و ۲۵ درصدی به ترتیب برای واردات آلومینیوم و فولاد است.

  در همین حال دفتر «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا با صدور بیانیه‌ای در توئیتر، به اظهارات اهانت آمیز رئیس جمهوری آمریکا در پایان نشست سران «جی هفت» واکنش نشان داد و اعلام کرد که ترودو همه مواضع خود را پیش از این هم در مجامع عمومی و خصوصی مطرح کرده بود.

  در بیانیه دفتر ترودو در واکنش به این اظهارات آمده است: «نخست وزیر مطلبی نگفته است که پیش از این در گفت وگوهای علنی و غیرعلنی با رئیس جمهوری آمریکا مطرح نکرده باشد. دولت هم‌اکنون روی دستاوردهای نشست جی هفت متمرکز است.»

  واکنش اتحادیه اروپا
  در همین حال خبرگزاری رویترز گزارش داد که یک مقام اتحادیه اروپا بعد از آنکه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در توییتر اعلام کرد دیگر بیانیه پایانی اجلاس گروه هفت را تائید نمی کند، گفت ما همچنان به این بیانیه که تمام شرکت کنندگان در مورد آن توافق کردند، پایبند هستیم.

  نشست دو روزه سران «جی هفت» متشکل از آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن و کانادا، با انتشار یک بیانیه هشت صفحه‌ای به کار خود پایان داد.

  این بیانیه در اشاره ای ضمنی به تصمیم دولت آمریکا برای افزایش تعرفه‌ها، «حمایت‌گرایی» را که نقطه مقابل تجارت آزاد است، محکوم کرده و وعده «تداوم مبارزه» با این سیاست را داده است.

  این بیانیه که در ابتدا اعلام شد رئیس جمهوری آمریکا هم آن را امضا کرده، به انتقاد از سیاست‌های تجاری «حمایت‌گرایانه» پرداخته است.

  این می‌تواند اشاره‌ای به تصمیم اخیر دولت آمریکا برای افزایش سنگین تعرفه واردات فولاد و آلومینیوم باشد؛ اقدامی که جهان را در آستانه یک جنگ تجاری قرار داده است.

  و اما تصویر
  پس از بلوایی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از داخل هواپیما به راه انداخت، وضعیت بورس و بازار های جهانی در شوک فرو رفت، همین طور تاکنون رهبران شرکت کننده در اجلاس جی۷ به توئیت ترامپ واکنش نشان نداده اند. رسان های خبری آمریکا درباره تصمیم ترامپ پوشش ویژه رفته اند، سی ان ان با حضور کارشناسان اقتصادی به بررسی این مهم پرداخته است، نیویورک تایمز این وضعیت را اعلان جنگ تجاری کاخ سفید خوانده است. و در نهایت تصویری که می گوید جنگ اقتصادی جهان در عین آشتفگی اقتصادی، سیاسی و امنیتی در راه است.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  سالیانه یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت بیکار کشور اضافه می شود

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ماهیانه ۱۰۰ هزار نفر به لشگر بیکاران اضافه می شود گفت: دولت باید یک چتر امنیت روانی برای آنها ایجاد کند که وقتی سرپرست خانواده شب خوابید دغدغه تامین اقلام کالاهای اساسی فردا را نداشته باشد. مطلب کامل

  ایران در هر شرایطی نفت صادر خواهد کرد

  وزارت امور خارجه ایران شرح داد که تهران قصد دارد نفت را در هر شرایطی که ممکن است، صادر نماید. مطلب کامل

  ۲۲ تير ۱۳۹۸ -عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  سپاه مقر تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان عراق را گلوله‌باران کرد

  روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد. مطلب کامل

  پاسکاری بودجه‌ای دولت و مجلس

  قرار بر این بود که در چهار ماهه اول سال، مجلس و دولت با همکاری همدیگر مشکلات ساختاری بودجه را برطرف کنند اما هنوز اقدام در خوری در این باره انجام نشده است. مطلب کامل

  ۱۹ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ / گرمای هوا مرغ‌ها را لاغر کرد.عضو هیات مدیره کانون سراسری مرغ داران گوشتی از افزایش هزارتومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط کشوری قیمت این کالا ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان در هرکیلوگرم است. مطلب کامل

  واکنش آمریکا به برخورد توهین‌آمیز با تیم ملی والیبال ایران

  سخنگوی اداره گمرک و مرزبانی آمریکا مدعی شد روند ورود اعضای تیم ملی والیبال ایران بدون مشکل خاصی و طبق «رویه‌های عادی» صورت گرفته است. مطلب کامل

  ۱۸ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی را افشا می کند

  دانشمندان هشدار می دهند با پیشرفت فناوری آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی گسترده ای را در مورد هر فرد افشا می کنند که این امر امنیت و حریم شخصی افراد را به خطر می اندازد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.