• ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • انگلیس ۱.۶ میلیارد دلار به ایران غرامت می‌دهد    :   به گزارش خبرهدف  ،روزنامه فایننشیال تایمز گزارش داده دولت انگلیس پذیرفته که پس از پرونده‌ای حقوقی که ۱۰ سال طول کشید به بانک ملت ایران ۱.۶ میلیارد دلار غرامت پرداخت کند.
 • افزایش قیمت لبنیات از اول تیر ماه    :   افزایش قیمت لبنیات از اول تیر ماه / کمبود شیر داریم
 • آخرین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران    :   برای خرید آپارتمان ۷۵ متری در محدوده خیابان دماوند به سرمایه ۷۷۰ میلیون تومانی نیاز است. به گزارش خبرهدف  به نقل از میزان، برای خرید آپارتمان‌ در مناطق مختلف تهران باید هزینه‌های ...
 • ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • ایالات متحده قصد دارد تا حمله محدودی به یکی از مکان های برنامه هسته ای ایران انجام دهد.    :   به گزارش خبر هدف به نقل از ، نشریه جروزالم پست با اشاره به دیپلمات های غربی در سازمان ملل متحد نوشت: ایالات متحده قصد دارد تا حمله محدودی به ...
 • آژیر خطر به صدا درآمده!

  آژیر خطر به صدا درآمده!

  تقدیمی هدف:

  بین الملل > دیپلماسی – *سید جعفر هاشمی

  بدنبال خروج ترامپ از برجام و سخنان بی شرمانه وزیر خارجه اش در ملاقاتهای متعدد با طرفهای همراه و همسو با آمریکا ، شواهد حاکی از تصمیمات استراتژی فعلی آمریکا با هدف نابودی زیرساختهای اقتصادی ایران اسلامی طراحی شده است و باید به هوش باشیم که تحریم هایی که از ۱۵ مرداد ماه سال جاری باز می‌گردند به طور قطع و یقین وضع فعلی اقتصاد را بیشتر از گذشته متاثر نموده و به جاست که تصمیم گیری جهت مقابله با این اهداف شوم قبل از چیره شدن مشکلات بر کشور اتخاذ تا هرچه کمتر کشور مورد آسیب واقع شود.

  نباید در شرایط فعلی، ساکت و نظاره گر اتفاقات بوده و اجازه دهیم که شیطان بزرگ و متحدانش از حربه ضربه زدن به ایران اسلامی حداکثر استفاده را نمایند. لذا انتظار میرود مسئولین هرچه سریعتر اقداماتی به شرح زیر اتخاذ و اجرائی نمایند:

  ۱-ضمن حفظ نظم و انضباط مالی از سوی کارگزاران بخش اقتصادی از سراسیمگی، آشفتگی و به آزمون و خطا گذاشتن تصمیمات خلق الساعه پرهیز نمایند.

  ۲-ضمن تقدیر و تشکر از تیم مذاکره کننده که در جهت تحقق برجام که در مقطع زمانی خود تصمیم کلی نظام را اجرائی کرده و علیرغم تمامی کاستی ها زحمت کشیده و دستاوردی مفید برای کشور به ارمغان آوردند که برکاتی را نیز برای کشور به همراه داشت، تیم مذاکره کننده جدیدی و با هدف معین به میدان مذاکرات دیپلماسی گسیل شوند.

  ۳-بیشتر از تهدیدات خارجی باید به هنجارهای داخلی که ناشی از نارضایتی مردم است توجه بیشتری شود و جهت وفاق ملی و همراهی مردم از ظرفیتهای انسانی کشور که تعدادشان نیز کم نیست استفاده شود تا با درایت نسبت به رفع خصومتها و اندیشیدن تدابیری جهت رفع حصر تلاشهایی را شروع نمایند.

  ۴-سفرای کشورهای عربستان، کویت، امارات احضار و به طور صریح و روشن به آنان تفهیم شود که سرنوشت تمامی کشورهای حوزه خلیج فارس با توجه به وجود ۶۰% ذخائر انرژی دنیا در این منطقه، به هم وابسته و گره خورده می باشد و نمی توان کشوری و مردمش را از حقوق حقه خود محروم و دیگران در آسایش و آسودگی نظاره گر اوضاع باشند بلکه باید بدانند که همه در یک کشتی قرار داریم و اگر قرار است اتفاقی بیفتد همه باهم غرق خواهیم شد. برگ برنده جمهوری اسلامی امروز نشان دادن اقتدار نظامی و سیاسی در منطقه می باشد که باید از تمامی آن ظرفیتها خصوصاً در سوریه و یمن در این مقطع حساس زمانی استفاده بهینه گردد.

  ۵-تمامی کشتی ها در خلیج فارس از فردا مورد بازرسی قرار گیرند تا کشورهای منطقه و غرب بخوبی بدانند که تصمیم تحریم نفتی اگر قرار است اجرائی شود نهایتاً شامل کل منطقه خواهد شد.

  ۶-مردم ایران که همیشه حمایتهای خود را از دولت و همراهی با حاکمیت در مقاطع مختلف چهار دهه گذشته به اثبات رسانده اند جهت ادامه راه توجیه و از نیات استکبار مطلع شوند و صادقانه به آنها گفته شود کشور در زمان جنگ تحمیلی شرایط بدتر از این وضع را تجربه کرده و سربلند بیرون آمده لکن زمانیکه شرایط کشور شبیه شرایط جنگی است نمی شود در رفاه کامل زندگی نمود و لازمه چنین کاری برخورد قاطعانه با استفاده کنندگان از رانت خواری در کشور است که باید عدالت بطور کامل رعایت و تبعیض از جامعه رخت بربندد زیرا مردم از فساد و رانت های گسترده به ستوه آمده اند و گویا گوش شنوایی هم برای شنیدن این اعتراضات وجود ندارد. متاسفانه مسئولین امور مهم و موضوعات اصلی را فراموش و آنها را به امان خدا رها کرده و دل به کارهای بیهوده خوش کرده اند.

  چه انتظاری از مردم باید داشت زمانیکه آنها از مسائلی چون ورود قاچاق، زمین خواری، تقلب، ثبت سفارشات غیرقانونی دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی جهت افراد نورچشمی، بی عدالتی، تبعیض در احکام قضائی، عدم پرداخت دارائیهایشان از بانکها را می بیند و رنج می برند و شاهدند که هیچ اراده ای جهت مبارزه با این فسادها دیده نمیشود بدون آنکه شاهد برخورد قاطعانه با متخلفین باشند. پس جهت همراهی و وفاق همین مردم فداکار باید نسبت به دغدغه های آنها فکری اساسی شود.

  در پایان بار دیگر متذکر میشوم که تصمیمات ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی و همراهی اسرائیل و کشورهای مرتجع منطقه با آمریکا نشان از اراده سیاسی ایالات متحده جهت نابودی جمهوری اسلامی می باشد بدین جهت است که شرایط کشور را تشبیه به شرایط جنگی کرده ام و متذکر شده ام که تصمیمات جنگی نیز باید اتخاذ شود.

  پی نوشت:
  (۱)وزیر خارجه آمریکا: با عربستان، امارات و بحرین درباره هماهنگی اعمال فشار علیه ایران رایزنی کردیم،
  بازار نفت نباید با تحریم ایران دچار اختلال شود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  شرط ظریف برای مذاکره با ترامپ

  وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با یک رسانه عربی که بخش‌هایی از آن منتشر شده ضمن انتقاد از سیاست برخی کشورهای منطقه گفت: تا زمانی که آمریکا اقدامات تروریستی انجام می‌دهد با آن کشور گفتگو نخواهیم کرد. مطلب کامل

  ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ – نظر عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  [Increase] [Normal] [Decrease] تاريخ انتشار: ۰۷:۳۰ – ۱۳۹۸ شنبه ۱۸ خرداد کد خبر: ۱۴۸۳۹۴ تعداد نظرات : ۰ برخی خانم‌ها سیگار کشیدن را کلاس می‌دانند، عقل کجا رفته؟

  برخی خانم‌ها سیگار کشیدن را کلاس می‌دانند، عقل کجا رفته؟/انتقاد یک امام جمعه از شیطنت‌ها در روز عید فطر. مطلب کامل

  ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

   ... مطلب کامل

  هشدار جدی سیدحسن خمینی به مسئولین

  یادگار امام با تأکید بر مسئولیت یکایک افراد جامعه در بالا بردن کارآمدی نظام، گفت: از دید من بزرگترین انتظار امام، شهدا، مجاهدین اسلام و پیامبر اسلام(ص) از یکایک ما این است که مقداری بیشتر تلاش کنیم و مجموعه را کارآمدتر کنیم. مطلب کامل

  ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش حقوق کارمندان چقدر اعمال شد

  مجلس بنا به بودجه پیشنهادی دولت، میزان افزایش حقوق‌ کارمندان در سال ۹۸ را تصویب کرده و سازوکار آن را به گونه ای طراحی کرد تا عدالت به سمت کسانی باشد که از پایه حقوق درآمدی کمتری برخوردار هستند. مطلب کامل

  ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نفتکش چینی خط شکن تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران

  یک سوپر نفتکش چینی که حامل نفت خام ایران به مقصد چین است، اولین محموله نفت صادراتی ایران به چین پس از لغو معافیت ها توسط دولت ترامپ است. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.