• «سرکه سیب معجزه لاغر شدن»؛ واقعیت یا شایعه؟    :   تمام آنچه که درمورد خواص سرکه سیب شنیده‌اید، لزوما درست نیست. با شایعاتی که درمورد آن وجود دارد آشنا شوید.
 • «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار    :   «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار/ وقتی دورنمای سوداگری کور می‌شود
 • تجمع وزرا برای نجات برجام    :   اروپا بالاخره جدیت به خرج داد؛ تجمع وزرا برای نجات برجام.وزیران خارجه کشورهای اروپایی پس از مدت‌ها تعلل در نشست بروکسل به فکر یافتن راهی برای نجات برجام هستند..وزرای خارجه هلند، بلژیک، لیتوانی و اسپانیا از جدیت خود برای یافتن راه حل خبر دادند.
 • ۲۴ تير ۱۳۹۸ – روزنامه‌های امروز    :   ...
 • درمان سریع خانگی عفونت ناخن فرو رفته در گوشت انگشت پا    :   عفونت ایجاد شده توسط فرو رفتن ناخن می تواند بسیار دردناک و ناراحت کننده باشد در ادامه مقاله موثرترین روش های درمانی برای از بین بردن عفونت فرو رفتن ناخن در گوشت را با شما در میان می گذاریم.
 • حقوق دریافتی اکثر مردم ایران چقدر است؟    :   یک فعال کارگری با طرح پیشنهاد توزیع کالاهای اساسی سهمیه‌ای گفت: وقتی نمی‌توانیم نظارت و کنترل لازم را روی قیمت کالاها داشته باشیم دولت باید هرچه سریع‌تر سهمیه‌بندی کالاهای اساسی را آغاز کند تا مردم با آرامش بیشتری نیازهای روزمره خود را تأمین کنند.
 • با این راهکارها می‌توانید خوش اخلاقی را تجربه کنید

  با این راهکارها می‌توانید خوش اخلاقی را تجربه کنید

  تقدیمی هدف:

  جامعه > سلامت – خبرهدف  نوشت: خوش اخلاقی و خوش رو بودن از مهم ترین خصلت های یک انسان است که برای برقراری روابط اجتماعی سالم و موفق لازم است. اما برای خوش اخلاقی چه باید بکنیم؟ در این خبر پاسخ داده شده است.

   خوش اخلاق و خوش رو بودن در ایجاد روابطی پایدار و موفق نقشی معجزه آسا دارد . به طوری که اگر به آدم های اطراف خود نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که آدم های خوش برخورد دوستان بی شماری دارند. اما گاهی پیش می آید که بنا به اتفاقات روز و حال بد نتوان خوش اخلاقی خود را حفظ کرد. به همین خاطر باید به فکر چاره بود و راهکارهایی را برای بهبود خلق پیدا کرد. البته لازم نیست کار خاص و خیلی سختی برای این که خوش خلق بمانید، انجام دهید. ما در این خبر از باشگاه خبرنگاران جوان سعی داریم شما را با راهکارهایی برای “خوش اخلاقی” آشنا کنیم ، با ما همراه باشید.

  ساده ترین راهکارهای خوش اخلاقی

  همیشه لبخند بر لب داشته باشید!

  لبخند زدن باعث جذابیت شما شده و افراد را دعوت به دوستی و شادی می کند، پس برای این که خوش اخلاق شوید به افراد غریبه و آشنا لبخند بزنید. به خاطر داشته باشید که خنده بر لب داشتن شما را فردی خونگرم و صمیمی جلوه می دهد. حتی اگر وضع روحی خوبی ندارید باز هم لبخند بزنید تا انرژی آن را در روند زندگی خودتان و دیگران احساس کنید.

  معرف خودتان باشید!

  افراد خوش خلق تمایل زیادی برای برقراری ارتباط با افراد جدید دارند. پس اگر در جمعی ناشناس و تازه قرار گرفتید، خودتان را معرفی کنید و بگویید که هستید. اگر مکالمه را شروع کنید افراد مقابل شما هم به ادامه آن کمک خواهند کرد.

  مکالمه های کوتاهی داشته باشید!

  سعی کنید برای نشان دادن خوش اخلاقی تان در یک جمع و یا کنار شخصی از موضوعاتی صحبت کنید که آن فرد به آن ها علاقه مند است. اما اگر او شناخت کافی ندارید از مسائل مثبت روزمره سخن بگویید تا طرف مقابلتان هم مایل به گفت وگو شود. لبخند و شوخ طبعی را نیز هرگز فراموش نکنید.

  انرژی دهنده باشید!

  از چیزی که واقعا خوشتان آمده تعریف کنید و به انسان های اطراف خودتان بگویید که چه قدر از کار یا حتی از لباسشان خوشتان آمده است. اما مواظب رعایت حد و حدود خود باشید و چاپلوسی نکنید. از راهکارهای خوش اخلاقی این است که به دوستان و آدم های دور و بریمان انرژی مثبت بدهیم.

   

   

  افراد خوش اخلاق قضاوت نمی کنند!

  انسان خوب نباید قاضی کارهای دیگران باشد، پس اگر می خواهید خوش خلق باشید بهتر است دست از قضاوت کردن دیگران بردارید تا هم ذهن خودتان آرام گیرد و هم زندگی دیگران در آرامش باشد. این کار باعث خواهد شد روح و روانی سالم داشته و خوش اخلاقی تان تقویت گردد.

  فردی مودب باشید!

  از راهکارهای خوش اخلاق شدن با ادب بودن و مودبانه رفتار کردن با دوستان و افراد غریبه است. سعی کنید با مودب تر شدن روابط اجتماعی تان را بهبود ببخشید. مثلا در اتوبوس دو صندلی را اشغال نکنید، در بیرون به ویژه مکان های بسته با تلفن بلند حرف نزنید. اگر نمی توانید به خاطر روز بدی که پشت سر گذاشته اید بخندید ، لااقل بگویید که حالتان خوب نیست و نمی خواهید حرفی بزنید یا کاری کنید.

  افراد خوش اخلاق مهربانانه رفتار می کنند!

  انسان باید مهربان باشد و تا می تواند خوبی کند. وظیفه انسان خدمت به هم نوع خود است . پس اگر می خواهید مانند یک آدم رفتار کنید کارهای خوب انجام دهید چرا که خوش اخلاقی در گرو انجام کارهای خوب و رفتارهای مهربانانه است.

  دواطلب کمک کردن به دیگران شوید!

  اگر در موقعیتی قرار گرفتید و مشاهده کردید که فردی نیازمند یاری است به او کمک کنید. لازم نیست کارهای چندان بزرگی انجام دهید فقط کافی است کمی مهربان و انسان گونه رفتار کنید همین. با انجام کمک های کوچک هم خودتان احساس بهتری خواهید گرفت و هم در نظر دیگران خوش اخلاقی تان ثابت خواهد شد.

  هرگز از الفاظ زشت و دشنام استفاده نکنید

  فحش و دشنام دادن شما را نزد دیگران یک فرد بی شعور، خشن و بد اخلاق جلوه گر خواهد کرد. اگر در شرایطی قرار داشتید که شما را عصبی می کند از راه های کنترل خشم استفاده کنید.

  افراد خوش اخلاق با اشتیاق نام اشخاص را می گویند

  اگر با اشخاص جدیدی در زندگی تان آشنا شده اید، سعی کنید در پایان مکالمه هایتان اسم آن ها را نیز بگویید تا فرد بداند چه قدر برایش اهمیت دارید. برای نمونه بگویید: من کاملا امروز تو را درک کردم مهری! امیدوارم زود تر مشکلت بر طرف شود. یا بگویید: چه کاری از دست من بر می آید مهری؟

  موارد نوشته شده گوشه ای از راهکارهایی برای خوش اخلاقی بود ،امید واریم با رعایت آن ها بتوانید فردی خوش رو شوید و دامنه ارتباطات اجتماعی و عاطفی و … را گسترش و بهبود ببخشید.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  سالیانه یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت بیکار کشور اضافه می شود

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ماهیانه ۱۰۰ هزار نفر به لشگر بیکاران اضافه می شود گفت: دولت باید یک چتر امنیت روانی برای آنها ایجاد کند که وقتی سرپرست خانواده شب خوابید دغدغه تامین اقلام کالاهای اساسی فردا را نداشته باشد. مطلب کامل

  ایران در هر شرایطی نفت صادر خواهد کرد

  وزارت امور خارجه ایران شرح داد که تهران قصد دارد نفت را در هر شرایطی که ممکن است، صادر نماید. مطلب کامل

  ۲۲ تير ۱۳۹۸ -عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  سپاه مقر تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان عراق را گلوله‌باران کرد

  روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد. مطلب کامل

  پاسکاری بودجه‌ای دولت و مجلس

  قرار بر این بود که در چهار ماهه اول سال، مجلس و دولت با همکاری همدیگر مشکلات ساختاری بودجه را برطرف کنند اما هنوز اقدام در خوری در این باره انجام نشده است. مطلب کامل

  ۱۹ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ / گرمای هوا مرغ‌ها را لاغر کرد.عضو هیات مدیره کانون سراسری مرغ داران گوشتی از افزایش هزارتومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط کشوری قیمت این کالا ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان در هرکیلوگرم است. مطلب کامل

  واکنش آمریکا به برخورد توهین‌آمیز با تیم ملی والیبال ایران

  سخنگوی اداره گمرک و مرزبانی آمریکا مدعی شد روند ورود اعضای تیم ملی والیبال ایران بدون مشکل خاصی و طبق «رویه‌های عادی» صورت گرفته است. مطلب کامل

  ۱۸ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی را افشا می کند

  دانشمندان هشدار می دهند با پیشرفت فناوری آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی گسترده ای را در مورد هر فرد افشا می کنند که این امر امنیت و حریم شخصی افراد را به خطر می اندازد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.