• ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • ماجرای هجمه روحانی به شورای نگهبان    :   ماجرای هجمه روحانی به شورای نگهبان/ مسئله «فامیلی» است یا «ملی»؟اظهارات روحانی علیه شورای نگهبان پس از عدم احراز صلاحیت دامادش بسان اظهارات وی علیه قوه قضائیه پس از زندانی شدن برادرش است که نشان می‌دهد دغدغه‌های «فامیلی» بر «ملی» رئیس جمهور غلبه دارد.
 • ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • آخرین تدابیر برای مدیریت سیل احتمالی خوزستان    :   مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب خوزستان با اشاره به آخرین تدابیر برای مدیریت سیل احتمالی خوزستان گفت: با توجه به ۸.۸ میلیارد متر مکعب ظرفیت خالی مخازن سدهای استان،نیازی به آزادسازی آب نیست.
 • پشت پرده لبنیات سمی    :   پشت پرده لبنیات سمی/ توضیحات کارشناس جنجال آفرین.سخنگوی سازمان غذا و دارو، با اشاره به حواشی پیرامون خبر آلوده بودن شیرهای پاستوریزه به سم آفلاتوکسین، توضیحاتی ارائه داد.
 • تصمیم‌های آموزش و پرورش و تاثیری که بر نگرش دانش‌آموزان می‌گذارد    :   آموزش وپرورش تهران در حالی امروز را برای مقاطع ابتدایی تعطیل اعلام کرد که در اکثر مناطق شهر تهران نه نشانه ای از برف بود نه یخبندان اما مهمترین ضربه این تصمیم برای دانش آموزان چه خواهد بود؟
 • مدارس ما کمتر می‌توانند روحیه نشاط را به دانش آموزان القاء کنند

  مدارس ما کمتر می‌توانند روحیه نشاط را به دانش آموزان القاء کنند

  تقدیمی هدف:

  وزیر آموزش و پرورش، گفت: مدارس ما کمتر می تواند روحیه نشاط را به دانش آموزان القاء کند.

  به گزارش خبرنگار هدف محمد بطحایی در مراسم اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور(پسران) که صبح دوشنبه در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، افزود: توسعه و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری در آموزش و پرورش از اهداف بلند مدت ماست. مدرسه محلی است برای تمرین زندگی کردن. تمرین زندگی کردن به آن معناست که آنچه در زندگی فردی و اجتماعی باید در مدرسه بیاموزید. چگونه ظرفیت های تحمل در زندگی را بالا ببرید که متاسفانه در مدارس امروزه به آن بی توجه هستیم و مدارس ما کمتر می تواند روحیه نشاط را به دانش آموزان القا کند.

  وی ادامه داد: اینگونه برنامه ها که سالی یکبار برگزار می شود، یک مراسم نمادین است و هدف ما نباید این مراسم باشد بلکه باید به صورت مستمر در استان ها و مدارس چنین برنامه هایی اجرا شود. هر هفته لااقل باید چنین مراسمی در برنامه اجرا شود تا مدرسه جایی برای تمرین زندگی باشد، نه اینکه جایی برای حفظ فرمول های ریاضی، شیمی و…، باشد.

  بطحایی اظهار کرد: ما باید ادبیات کهن و تاریخ ایران و اسلام را در مدارس گسترش دهیم. یکی از راه ها تغییر تلقی اولیا از برنامه های آموزشی و پرورشی مدارس است. این روزها آنچه به مدارس فشار می آورد تا اهدافشان را صرفا بر مسائل آموزشی متمرکز کنند،  خانواده ها هستند.

  وزیر آموزش و پرورش گفت: هدف های پرورشی ما به عنوان مهم ترین اهداف تعلیم و تربیت بسیار محدود شده است. آموزش و پرورش مصمم است مسیر را اصلاح کند و باید مدارس ما در ۶ ساحت تربیتی سند تحول بنیادین هم پای هم رشد کنند. امیدوارم با مسیری که در یکسال اخیر پیش گرفتیم، به زودی شاهد مدارس سرشار از نشاط و امید باشیم.

  بطحایی در ادامه مراسم با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: ما بحث توازن در مسایل آموزشی و پرورشی را از مقطع ابتدایی شروع کردیم  و از مهرماه برنامه هایی که سال قبل در این حوزه آغاز کردیم را ادامه می دهیم تا دانش آموزان را برای مهارت آموزی  آماده کنیم.
  وی بار دیگر تاکید کرد: مهمترین مانع بر سر مسائل پرورشی که باید تبدیل به انرژی همراه شود، خانواده ها هستند که تاکیدشان حفظ کردن محفوظات است. البته موارد پرورشی و مهارتی در کتاب های درسی ما دنبال می شود و سال گذشته دستاوردهای خوبی در این زمینه داشتیم و در جامعه امروز تا حدودی جای خود را باز کند که مدرسه صرفا جای دانش اندوزی نیست.
  وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر برنامه های این وزارتخانه در راستای حمایت از کالای ایرانی، بیان کرد: نقش و جایگاه آموزش و پروش در حمایت از تولید کالای ایرانی که بیش از ۱۳ میلیون دانش آموز دارد غیر قابل انکار است. در این راستا تلاش هایی کردیم و در شهریور نیز محصولات ایرانی نوشت افزار و اقلام آموزشی را در سراسر کشود در قالب نمایشگاه ها به نمایش می گذاریم.
  وی گفت: با تلاش تولیدکنندگان ایرانی ما رقابت خوبی با خارجی ها در زمینه اقلام آموزشی داریم.ممنوعیت هایی نیز برای استفاده از اقلام آموزشی خارجی در سال جدید اعمال خواهیم کرد چون برخی نمادها در نوشت افزارها کارکرد تربیتی منفی دارد.
  وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوال اختصاصی خبرنگار هدف در خصوص تکلیف سند اردوگاه شهید باهنر بیان کرد: سند اردوگاه شهید با هنر به صورت وثیقه برای دریافت تسهیلات گذاشته شده و بحث فروش آن به هیچ وجهه مطرح نبوده و نیست. یک اشکال حقوقی در تنظیم سند بوده اما اطلاق فروخته شدن موضوعیتی ندارد. اردوگاه متعلق به معاونت پرورشی است و با حساسیت هایی که در این زمینه وجود دارد، سازمان برنامه و بودجه پرداخت دیون را انجام می دهد و سند از وثیقه خارج می شود.

  کد خبر

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۲۹ دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  دود قلیان موجب بروز حمله قلبی می شود

  مطالعات نشان می دهد دود قلیان موجب تشدید سرعت لختگی خون می مطالعات نشان می دهد دود قلیان موجب تشدید سرعت لختگی خون می شود و در نتیجه خطر حمله قلبی و سکته افزایش می یابد. مطلب کامل

  دود قلیان موجب بروز حمله قلبی می شود

  ... مطلب کامل

  مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران است

  مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران است/ شکاف طبقاتی زیاد می‌شود.یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه مالیات ۵ پله‌ای به عدالت‌محوری نزدیک‌تر است، گفت: مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران بوده و شکاف طبقاتی بین کارمندان را افزایش می‌دهد. مطلب کامل

  ۲۶دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  بازاریابی برای میوه‌های ممنوعه در شبکه‌های اجتماعی

  اگرچه گمان می شد بساط میوه های قاچاق از بازار داخلی برچیده شده است اما مدتی است قاچاقچیان در حال بازاریابی برای فروش این میوه ها در شبکه های اجتماعی هستند. مطلب کامل

  بازاریابی برای میوه‌های ممنوعه در شبکه‌های اجتماعی

  مطلب کامل

  بلاتکلیفی مهم ترین نهاد امدادی کشور در روزهای سیل

  با وجود گذشت چندین روز از وقوع سیل در استان های جنوبی کشور و نیاز به شدید به امدادرسانی، مهم‌ترین نهاد امدادی کشور همچنان مدیر ندارد و رئیس جمهور نیز واکنشی به این موضوع نشان نداده است. مطلب کامل

  میزان پایین سلول های اصلی خون نشانه خطر بالای مرگ

  مطالعه جدید نشان می دهد مشکلی موسوم به «لنفوپنی» که حاکی از وجود میزان پایین سلول های خونی لنفویست است، می تواند هشدار اولیه بیماری باشد. مطلب کامل

  ۱۴ دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبر هدف. محفوظ است.