• ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • شرط ظریف برای مذاکره با ترامپ    :   وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با یک رسانه عربی که بخش‌هایی از آن منتشر شده ضمن انتقاد از سیاست برخی کشورهای منطقه گفت: تا زمانی که آمریکا اقدامات تروریستی انجام می‌دهد با آن کشور گفتگو نخواهیم کرد.
 • ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ – نظر عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • [Increase] [Normal] [Decrease] تاريخ انتشار: ۰۷:۳۰ – ۱۳۹۸ شنبه ۱۸ خرداد کد خبر: ۱۴۸۳۹۴ تعداد نظرات : ۰ برخی خانم‌ها سیگار کشیدن را کلاس می‌دانند، عقل کجا رفته؟    :   برخی خانم‌ها سیگار کشیدن را کلاس می‌دانند، عقل کجا رفته؟/انتقاد یک امام جمعه از شیطنت‌ها در روز عید فطر.
 • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :    ...
 • هشدار جدی سیدحسن خمینی به مسئولین    :   یادگار امام با تأکید بر مسئولیت یکایک افراد جامعه در بالا بردن کارآمدی نظام، گفت: از دید من بزرگترین انتظار امام، شهدا، مجاهدین اسلام و پیامبر اسلام(ص) از یکایک ما این است که مقداری بیشتر تلاش کنیم و مجموعه را کارآمدتر کنیم.
 • تفاوتی که باعث قهرمان نشدن پرسپولیس شد

  تفاوتی که باعث قهرمان نشدن پرسپولیس شد

  تقدیمی هدف:

  تفاوتی که باعث قهرمان نشدن پرسپولیس شد/ راهکاری برای شکستن طلسم.رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برانکو یک مربی اصولگرا است، گفت: تفاوت پرسپولیس و کاشیما در بازیکنان خارجی تیم ژاپنی بود که تیم های ایرانی هم باید الگوبرداری کنند.

  مرتضی محصص در گفتگو با خبرنگار هدف ، حضور تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را فرصتی برای فوتبال ایران دانست تا فاصله اش را با استانداردهای حرفه ای کم کند. محصص با اشاره به اینکه برانکو ایوانکوویچ تیم دوم پرسپولیس را برای بازی با کاشیما در اختیار داشت، به ارزیابی اش از شرایط تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا هم پرداخت.

  مشروح گفتگوی محصص در ادامه می آید:

  * خبرگزاری هدف  – آقای محصص! حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و نایب قهرمانی این تیم را چطور می بینید؟

  – مرتضی محصص: من روز شنبه فرصت نکردم بازی برگشت را تماشا کنم ولی جزو گروهی هستم که نسبت به حضور پرسپولیس در فینال، خوشبینم. بنده ۲۳ سال پیش دستیار ناصر حجازی در استقلال بودم که در فینال با تیم جوبیلو ژاپن بازی کردیم و می دانم چقدر استرس در بازی فینال بالا است. به هر حال حضور پرسپولیس در دیدار نهایی فرصتی است که انتظارمان از تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا بالا باشد. باید به بازیکنان، مدیران و کادر فنی پرسپولیس تبریک گفت. اینکه پرسپولیس قهرمان نشده، حتما مشکلات فنی وجود داشته است ولی همین که در فینال بودیم باعث افتخار و فرصتی است تا بیشتر پیشرفت کنیم. مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان به زودی شروع می شود و این انتظار می رود که نمایندگان کشورمان حداقل در نیمه نهایی یا فینال حضور داشته باشند.

  * پس ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس در آسیا مثبت است؟

  – بله مثبت است. برانکو ایوانکوویچ به خاطر جدایی چند بازیکن و مصدومیت نفرات کلیدی اش، نه تیم A بلکه تیم B پرسپولیس را در اختیار داشت. برانکو چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس ثابت کرده است که یک مربی اصولگرا است و به اصول فوتبال عقیده دارد. این مربی می تواند برای فوتبال ما گره گشا باشد و درس های زیادی به فوتبال ایران بدهد. پرسپولیس در دو سال گذشته باشگاه موفقی بوده و باید به برانکو تبریک بگویم.

  * خیلی ها معتقدند امکانات فوتبال ایران با ژاپن قابل قیاس نیست و نمی شد از پرسپولیس انتظار قهرمانی داشت.

  – امکانات تیم کاشیما با پرسپولیس قابل قیاس نیست. حتی امکانات دو باشگاه به هم نزدیک هم نیست ولی از نظر نیروی انسانی و هوش و ذکاوت کفه ترازو به نفع پرسپولیس سنگین بود. همانطور که گفتم حضور پرسپولیس در فینال باعث می شود استانداردهای ما پایین نباشد. باید استانداردهای حرفه ای فوتبالمان را عوض کنیم. لیاقت ما هم در عرصه باشگاهی و هم در عرصه ملی قهرمانی در آسیا است.

  * طی سالهای گذشته تیم های ایرانی مثل سپاهان، ذوب آهن و پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسیده اند ولی نتوانسته اند در فینال ضربه آخر را بزنند. فکر می کنید مشکل در کجاست؟

  – ما داریم به قهرمانی در آسیا نزدیک می شویم. الان باشگاه های ما تجربیات خوبی دارند و دیگر بهانه نبود تجربه را نداریم. در همین مسابقه فینال، کاشیما بدون بازیکنان برزیلی و دروازه بان کُره ای به یک تیم معمولی تبدیل می شد. برای اینکه یک تیم فراتر از سطح ایران و در سطح بالای آسیا باشد، نیاز به چند مهره خوب خارجی بخصوص در خط حمله دارد. با داشتن بازیکنان خارجی طراز اول می توانیم بهتر نتیجه بگیریم. چه ایرادی دارد باشگاه های ما یکی دو بازیکن خوب از آرژانتین یا برزیل به خدمت بگیرند. به نظرم تفاوت بین پرسپولیس و کاشیما در کادر فنی این تیم ها نبود بلکه در بازیکنان بود. تیم های شرق آسیا و همچنین تیم های حوزه خلیج فارس همیشه بازیکنان خوب خارجی می آورند و موفق هم هستند.

   

  * به تیم ملی هم اشاره ای داشتید. چقدر به قهرمانی ایران در این دوره از بازی های جام ملتهای آسیا امیدوار هستید؟

  – وقتی به فهرست ۲۴ نفره تیم ملی نگاه می کنم، امیدوار می شوم. کی روش دارد با آرامش کارش را انجام می دهد. این مهم است که سرمربی تیم ملی از تنش دور باشد. هر روز که می گذرد یک گام به شروع جام ملت ها نزدیک می شویم. هیچ تیمی را نمی توان ضعیف تلقی کرد. خوشحالم که الان یک بازی تدارکاتی با ونزوئلا داریم. حالا اینکه بازی در ایران برگزار نمی شود، مهم نیست. مهم این است که با یک تیم خوب از آمریکای جنوبی بازی می کنیم و کی روش هم با آرامش کار را جلو می برد.

  * لیست اخیر بازیکنان تیم ملی هم خالی از انتقاد نبود.

  – هیچ تیم ملی مطرحی در دنیا نیست که وقتی فهرست بازیکنانش اعلام می شود، انتقادی در کار نباشد. حتی «دشان» سرمربی فرانسه هم وقتی فهرست تیمش را اعلام می کند، از وی انتقاد می شود. فوتبال بازی عقاید شخصی است. اگر اینطور نبود، فوتبال اینقدر جذاب نمی شد. باید منطقی بود و به مربی تیم ملی حق داد تا با آرامش کار را جلو ببرد. شاید بازیکنان بهتری هم باشند ولی با فلسفه و دیدگاه بازی کی روش جور نباشند.

  * در فاصله دو ماه تا جام ملت های آسیا هنوز شاهد هستیم که بعضی از مربیان داخلی نسبت به کی روش موضعگیری و علیه او مصاحبه می کنند. باتوجه به اینکه شما یکی از حامیان کی روش هستید، چقدر این مسائل می تواند در عملکرد تیم ملی تاثیرگذار باشد؟

  – من از مربی ایرانی هم تعریف می کنم. در کل طرفدار مربی تاثیرگذارم. بعد از بازی تیم ملی ایران با آرژانتین در جام جهانی برزیل، لیگ ما تحت تاثیر سبک بازی کی روش در تیم ملی قرار گرفت. باید منطقی باشیم. کی روش خوب یا بد روی فوتبال ما تاثیر گذاشته است. شاید شما هم مقاله ای بنویسید که مورد علاقه من نباشد یا بنده حرفی بزنم که شما آنرا قبول نداشته باشید. بدون غرض باید گفت کی روش روی فوتبال ایران تاثیر گذاشته است. فوتبال ما با کی روش صاحب سبک شده است.

  * اما از همین سبک دفاعی و کمتر هجومی تیم ملی هم بارها انتقاد شده است.

  – دفاع خوب و ضد حمله هم خودش تاکتیک است. داشتن دفاع خوب کار ساده ای نیست. ایجاد نظم در تیم بعد از لو رفتن یا از دست دادن توپ تاکتیک بسیار سخت و دشواری است که کی روش به خوبی آنرا در تیم ملی پیاده کرده است. شاید برای همین است که کی روش گاهی دنبال بازیکنانی است که خارج از ایران بازی می کنند چون کسانی که در کشورهای خارجی بازی می کنند، انعطاف بیشتری دارند. الان باید به سخنان هم گوش کنیم و احترام را زیر پا نگذاریم. انتقاد کردن ایراد ندارد ولی الان در عرض کمتر از دو ماه تا جام ملت ها، زمان انتقاد و صحبت از ضعف ها نیست. این کارها باعث می شود حریفان از آن بهره ببرند. در این دوره از جام ملت ها، حتی امارات با زاکرونی هم یک مدعی است. امسال کار در جام ملتها واقعا سخت است بخصوص با حضور تیم های آماده ای مثل ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و عربستان که تیم زیر ۱۹ سالش به تازگی قهرمان آسیا شد. حتی عراق را هم نباید تیم ضعیفی دانست. به جای حمله به کی روش تیم را صاحب روحیه و اعتماد به نفس کنیم. من به این جام ملت ها خوشبینم ولی کار واقعا سخت است. این جام، جام شگفتی هاست و امیدوارم این شگفتی با قهرمانی ایران رقم بخورد.

  * به عنوان رئیس کمیته فنی آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم جوانان را تشریح می کنید؟

  – هفته آینده در این باره به نتیجه می رسیم. کار انتخاب سرمربی برای تیم های نوجوانان و جوانان بسیار سخت است. برای این رده های سنی شما به یک معلم و مربی نیاز دارید نه فقط یک مربی حرفه ای. بازیکنان در این رده سنی آماتور هستند و بنابراین باید یک معلم برای آنها انتخاب کرد. ما افراد شایسته ای داریم. امیدوارم هفته بعد سرمربی را معرفی کنیم تا هم شما و هم ما از نگرانی خارج شویم. انتخاب یک مربی خوب بخشی از کار است و بخش دیگر، حمایت از این مربی. حتی اگر دشان مربی تیم جوانان شود، این مربی نیاز به حمایت دارد. الان نگاه ها بیشتر به تیم اصلی است و تیم های پایه زیاد مورد توجه نیستند. البته فدراسیون فوتبال حمایت های خوبی داشته است ولی امکانات ما با کشورهای دیگر آسیایی مثل کره جنوبی قابل قیاس نیست.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش حقوق کارمندان چقدر اعمال شد

  مجلس بنا به بودجه پیشنهادی دولت، میزان افزایش حقوق‌ کارمندان در سال ۹۸ را تصویب کرده و سازوکار آن را به گونه ای طراحی کرد تا عدالت به سمت کسانی باشد که از پایه حقوق درآمدی کمتری برخوردار هستند. مطلب کامل

  ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نفتکش چینی خط شکن تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران

  یک سوپر نفتکش چینی که حامل نفت خام ایران به مقصد چین است، اولین محموله نفت صادراتی ایران به چین پس از لغو معافیت ها توسط دولت ترامپ است. مطلب کامل

  ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  گرانی ۲۵ درصدی مواد شوینده در راه است؟

  در حالی که بعد از پایان تعطیلات عید، شاهد افزایش قیمت وحشتناک برخی اقلام از جمله شکر، ماکارونی، خرما، تن ماهی و روغن موتور بودیم حالا خبرها حکایت از آن دارد که گویا قرار است قیمت مواد شوینده از اواخر خرداد ماه سال جاری به بهانه افزایش قیمت مواد اولیه، ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یابد. این افزایش قیمت‌های چشمگیر در حالی است که درآمدهای مردم در مقایسه با سال ... مطلب کامل

  ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ – روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  در عرض چند ثانیه روده های تان را پاکسازی کنید

  این مواد، گوارشتان را سریع و بهتر نموده و به تجزیه سموم و ناخالصی ها کمک می کنند. مصرف این ترکیب، نقطه شروعی بسیار مهم برای بهبود سلامت شماست و در عرض چند ثانیه بعد از شروع پاکسازی می توانید احساس کنید که روده های تان گرم می شوند. مطلب کامل

  ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  راهکار کنترل بازار اجاره مسکن چیست؟

  دولت در راستای حمایت از اجاره نشین‌ها اقدام به تعیین سقف اجاره بها کرده با این تصمیم ممکن است که صاحب خانه‌ها از این وضعیت راضی نباشند و از اجاره ملک خود صرف نظر می‌کند با این وجود، مسئله خالی ماندن واحد مسکونی در کشور دوباره مشکل ساز خواهد شد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.