• «سرکه سیب معجزه لاغر شدن»؛ واقعیت یا شایعه؟    :   تمام آنچه که درمورد خواص سرکه سیب شنیده‌اید، لزوما درست نیست. با شایعاتی که درمورد آن وجود دارد آشنا شوید.
 • «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار    :   «خونه خالی»|شوک مثبت ورود خانه‌های خالی به بازار/ وقتی دورنمای سوداگری کور می‌شود
 • تجمع وزرا برای نجات برجام    :   اروپا بالاخره جدیت به خرج داد؛ تجمع وزرا برای نجات برجام.وزیران خارجه کشورهای اروپایی پس از مدت‌ها تعلل در نشست بروکسل به فکر یافتن راهی برای نجات برجام هستند..وزرای خارجه هلند، بلژیک، لیتوانی و اسپانیا از جدیت خود برای یافتن راه حل خبر دادند.
 • ۲۴ تير ۱۳۹۸ – روزنامه‌های امروز    :   ...
 • درمان سریع خانگی عفونت ناخن فرو رفته در گوشت انگشت پا    :   عفونت ایجاد شده توسط فرو رفتن ناخن می تواند بسیار دردناک و ناراحت کننده باشد در ادامه مقاله موثرترین روش های درمانی برای از بین بردن عفونت فرو رفتن ناخن در گوشت را با شما در میان می گذاریم.
 • حقوق دریافتی اکثر مردم ایران چقدر است؟    :   یک فعال کارگری با طرح پیشنهاد توزیع کالاهای اساسی سهمیه‌ای گفت: وقتی نمی‌توانیم نظارت و کنترل لازم را روی قیمت کالاها داشته باشیم دولت باید هرچه سریع‌تر سهمیه‌بندی کالاهای اساسی را آغاز کند تا مردم با آرامش بیشتری نیازهای روزمره خود را تأمین کنند.
 • قطع دست دلالان بازار با سهمیه‌بندی کالاهای اساسی

  قطع دست دلالان بازار با سهمیه‌بندی کالاهای اساسی

  تقدیمی هدف:

  عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار با تاکید بر اهمیت سهم ماکارونی و تن ماهی در سفره غذای کارگران گفت: اگر دولت با توزیع کوپن، کالاهای اساسی را به طور هفتگی یا ماهانه به گونه‌ای سهمیه‌بندی کند که هر خانوار به تناسب نیاز خود خرید کند، هم دست دلالان بازار قطع می‌شود و هم جلو افزایش قیمت برخی کالاها گرفته می‌شود.

  به گزارش خبر هدف  به نقل از ایسنا؛ علی اصلانی توزیع کوپن کالا در شرایط کنونی را ضروری دانست و گفت: جامعه کارگری از نوسانات قیمتی که هر از گاهی در بازار ایجاد می‌شود در عذاب است و نمونه بارز آن بحث افزایش قیمت برخی اقلام و مواد غذایی مثل ماکارونی و تن ماهی است که چند هفته‌ای است بازار را به هم ریخته است.

  وی ادامه داد: این دو قلم در سبد معیشت خانوارهای کارگری حائز اهمیت بود و سهم بسیاری در سفره کارگران داشت؛ چون امکان تهیه گوشت و فراورده‌های پروتئینی برای کارگران سخت شده بود به تن ماهی کفایت می‌کردند لذا افزایش قیمت این اقلام بیشتر سبد معیشت کارگران و اقشار ضعیف و کم درآمد را تهدید کرده و دولت باید برای حمایت از آنها چاره اساسی بیاندیشد.

  اصلانی با بیان اینکه اگر شرایط موجود به همین وضعیت پیش برود ناچاریم سیستم توزیع کوپن را احیا کنیم، افزود: سال گذشته در جریان تعیین دستمزد به شورای عالی کار اعلام کردیم که بسته‌های حمایتی را در چند نوبت برای کارگران پیش بینی کند ولی متأسفانه کارفرمایان زیر بار نرفتند و دولتی‌ها می‌گفتند ساز و کار آن آماده نیست در حالی که می‌خواستیم ۱۰۰ درصد افزایش مزد بر گردن کارفرمایان گذاشته نشود و دولت هم سهم خود را با توزیع بسته حمایتی بپذیرد.

  توزیع کوپن به شرط عرضه بسته‌های حمایتی به کارگران

  عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار ابراز امیدواری کرد که توزیع بسته‌های حمایت غذایی که سال گذشته در چند مرحله انجام شد ادامه یابد و گفت: نگرانی ما این است که اگر کوپن دوباره احیا شود در اختیار سرمایه‌داران قرار گیرد و کارگران از مزایای آن محروم بمانند لذا با توزیع کوپن به شرطی که بسته‌های حمایتی برای کارگران توزیع شود موافقیم.

  قطع دست دلالان بازار با سهمیه‌بندی کالاهای اساسی

  به گفته این مقام مسئول کارگری توزیع کوپن نوعی سهمیه‌بندی است و اگر هفتگی یا ماهانه کالاهای اساسی را دولت به گونه‌ای سهمیه‌بندی و عرضه کند که هر خانوار به تناسب نیاز خود خرید کند، هم دست دلالان بازار قطع می‌شود هم از تورم و گرانی برخی کالاها جلوگیری می‌شود.

  وی گفت: یکی از مزایای سهمیه بندی این است که جلوی چند نوع نرخی شدن را می‌گیرد و نظارت را تقویت می‌کند. متأسفانه بازار عرضه و توزیع و قیمت‌گذاری در کشور نظارت شده نیست و با این رویه دچار مشکل خواهیم شد.

  بستر کارت‌های یارانه آماده تبدیل به کوپن الکترونیکی

  عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار در پایان به ساز و کار توزیع کوپن در کشور اشاره کرد و گفت: معتقدم اگر همین کارت‌های یارانه به عنوان کارت کوپن الکترونیکی در نظر گرفته شود بهتر است چون هم ساز و کار آن مشخص و آماده است و هم سرپرستان خانوارها شناسایی شده‌اند. در حال حاضر ۱۳ میلیون کارگر در کشور مشغول کارند که با خانواده‌هایشان ۵۳ میلیون جمعیت کارگری را شامل می‌شوند و لذا اگر از طریق کارت‌های یارانه توزیع کوپن صورت گیرد ۸۰ درصد کار شناسایی برای دولت محقق می‌شود و اعمال نظارت و کنترل به شکل مطلوب‌تری صورت می‌گیرد.

  به گزارش ایسنا، زمزمه‌های اعطای کوپن الکترونیکی سال گذشته در جریان نوسان نرخ ارز و کاهش شدید قدرت خرید خانوارهای کارگری با هدف تأمین کالاهای اساسی شنیده شد که تا ماه‌ها دیدگاه مختلف موافقان و مخالفان را به دنبال داشت. این امر در نهایت به توزیع بسته‌های حمایت غذایی از سوی دولت منجر شد و گروه‌های مختلف درآمدی اعم از اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی، کارمندان، بازنشستگان و کارگران در دستور کار قرار گرفتند. کارشناسان حوزه کار با اشاره به هزینه سه میلیون و ۷۶۰ هزار تومانی سبد ماهانه معیشت کارگران، از دولت خواسته‌اند سیستم کوپن الکترونیکی را برای حمایت از خانوارهای کارگری و اقشار ضعیف و آسیب پذیر احیا کند.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  سالیانه یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت بیکار کشور اضافه می شود

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ماهیانه ۱۰۰ هزار نفر به لشگر بیکاران اضافه می شود گفت: دولت باید یک چتر امنیت روانی برای آنها ایجاد کند که وقتی سرپرست خانواده شب خوابید دغدغه تامین اقلام کالاهای اساسی فردا را نداشته باشد. مطلب کامل

  ایران در هر شرایطی نفت صادر خواهد کرد

  وزارت امور خارجه ایران شرح داد که تهران قصد دارد نفت را در هر شرایطی که ممکن است، صادر نماید. مطلب کامل

  ۲۲ تير ۱۳۹۸ -عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  سپاه مقر تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان عراق را گلوله‌باران کرد

  روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد. مطلب کامل

  پاسکاری بودجه‌ای دولت و مجلس

  قرار بر این بود که در چهار ماهه اول سال، مجلس و دولت با همکاری همدیگر مشکلات ساختاری بودجه را برطرف کنند اما هنوز اقدام در خوری در این باره انجام نشده است. مطلب کامل

  ۱۹ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ

  افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت مرغ / گرمای هوا مرغ‌ها را لاغر کرد.عضو هیات مدیره کانون سراسری مرغ داران گوشتی از افزایش هزارتومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط کشوری قیمت این کالا ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان در هرکیلوگرم است. مطلب کامل

  واکنش آمریکا به برخورد توهین‌آمیز با تیم ملی والیبال ایران

  سخنگوی اداره گمرک و مرزبانی آمریکا مدعی شد روند ورود اعضای تیم ملی والیبال ایران بدون مشکل خاصی و طبق «رویه‌های عادی» صورت گرفته است. مطلب کامل

  ۱۸ تير ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی را افشا می کند

  دانشمندان هشدار می دهند با پیشرفت فناوری آزمایش های جدید دی ان ای اسرار خانوادگی گسترده ای را در مورد هر فرد افشا می کنند که این امر امنیت و حریم شخصی افراد را به خطر می اندازد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.