• ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • ماجرای هجمه روحانی به شورای نگهبان    :   ماجرای هجمه روحانی به شورای نگهبان/ مسئله «فامیلی» است یا «ملی»؟اظهارات روحانی علیه شورای نگهبان پس از عدم احراز صلاحیت دامادش بسان اظهارات وی علیه قوه قضائیه پس از زندانی شدن برادرش است که نشان می‌دهد دغدغه‌های «فامیلی» بر «ملی» رئیس جمهور غلبه دارد.
 • ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • آخرین تدابیر برای مدیریت سیل احتمالی خوزستان    :   مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب خوزستان با اشاره به آخرین تدابیر برای مدیریت سیل احتمالی خوزستان گفت: با توجه به ۸.۸ میلیارد متر مکعب ظرفیت خالی مخازن سدهای استان،نیازی به آزادسازی آب نیست.
 • پشت پرده لبنیات سمی    :   پشت پرده لبنیات سمی/ توضیحات کارشناس جنجال آفرین.سخنگوی سازمان غذا و دارو، با اشاره به حواشی پیرامون خبر آلوده بودن شیرهای پاستوریزه به سم آفلاتوکسین، توضیحاتی ارائه داد.
 • تصمیم‌های آموزش و پرورش و تاثیری که بر نگرش دانش‌آموزان می‌گذارد    :   آموزش وپرورش تهران در حالی امروز را برای مقاطع ابتدایی تعطیل اعلام کرد که در اکثر مناطق شهر تهران نه نشانه ای از برف بود نه یخبندان اما مهمترین ضربه این تصمیم برای دانش آموزان چه خواهد بود؟
 • یارانه نقدی می‌تواند به ۶ برابر افزایش پیدا کند

  یارانه نقدی می‌تواند به ۶ برابر افزایش پیدا کند

  تقدیمی هدف:

  نماینده مردم تبریز گفت:یارانه ای که امروز پس از قریب ده سال بی هیچ تغییری همان ۴۵ هزار تومان است می تواند دست به نقد به شش برابر افزایش پیدا کند.

  به گزارش خبرهدف ، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس در نطق میان دستور گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مبارکی برای تجلیل از خدمات و تلاش های این نیروی خدوم می باشد. این هفته را به ملت ایران و سلحشوران و جان برکفان این نیرو تبریک عرض می کنم.

  وی تصریح کرد: از این نیروی خدوم مُلک و میهن انتظار دارم با قربانیان جنایت های سازمان خصوصی سازی و مافیای پشت پرده آن با رفق و مدارا رفتار کند، اگر کارگران هپکوی اراک روی ریل خط آهن سفره خالی خود را پهن می کنند و روی آن سنگ می گذارند و شریان خط آهن شمال به جنوب مسدود می شود آنگاه که دستور کنار زدن آنها صادر می شود نیروی انتظامی بداند این طغیان کارگران معلول جنایت دیگرانی است که ان شاءالله با رسیدگی قاطع دستگاه قضایی طومار جنایتکاران و تاراج گران اموال عمومی در هم پیچیده خواهد شد.

  عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی گفت: نکته اصلی این است که دولت ما باید امید به لغو تحریم ها را از دستور کار خارج کند و اینکه تحریم ها برای ایران اسلامی اصلا ارزشی ندارد، همانطور که بارها رهبری عزیز فرموده اند باید با قدرت داخلی تحریم ها را بی اثر کرد. روسیه و چین هم با مشکلات تحریم رو به رو هستند اما نسبت به تحریم ها بی اعتنا بوده و به قدرت خود تکیه کرده اند.

  دولت با تصدی گری اقتصاد مهندسی سیاسی می کند

  عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی ضرورت واگذاری اقتصاد به مردم بیش از پیش احساس می شود. اساسا با توجه به سابقه تاریخی انقلاب اسلامی هر گاه به مردم اعتماد کردیم و کار را به مردم سپردیم، پاسخ گرفتیم. متاسفانه تصدی گری اقتصاد از سوی دولت فرصت هایی را برای سوءاستفاده کارگزاران فراهم می نماید که اکنون بسیاری از این سوءاستفاده ها عیان شده است و همچنین امکان مهندسی های سیاسی را به دولت ها می دهد.

  وی افزود: حال که موضوع رانت های رنگارنگ و اختلاف طبقاتی ناشی از آنها و فسادهای فراوان مترتب بر آن از رهگذر محاکماتی که این روزها از طریق دستگاه قضایی برگزار می شود، مشخص شده است، بهترین زمان برای آغاز یک حرکت انقلابی برای واگذاری ثروت مردم به مردم است. از کسی پذیرفته نیست که بگوید مردم اقتصاد نمی دانند و اینکه اگر این ثروت را دست مردم بدهیم خرج کالاهای مصرفی می کنند و خریدهای بی ثمر می شود. مردم اقتصاد را بهتر از دولت و مجلس می شناسند آنها با اقتصاد صبح شان را شام می کنند آنها ناملایمات اقتصادی را با پوست و گوشت و استخوان حس می کنند.

  خرید تضمینی گندم به فروش اجباری تبدیل شده است

  علیرضا بیگی گفت: همین ارز ۴۲۰۰ تومانی سبب محاسبه غیردقیق قیمت تضمینی گندم می شود و خرید تضمینی رابه فروش اجباری تبدیل می کند. علی القاعده خرید تضمینی برای جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان است که اگر در بازار مشتری پیدا نکردند محصول خود را به دولت بفروشند؛ لیکن امروز دولت با همین اشتباه فاحش در محاسبه قیمت کشاورزان را وادار می کند که گندم شان را به دولت بفروشند. در حالی که امکان خرید با قیمت بالاتر که دلار را با قیمت واقعی محاسبه می کنند در بازار داخل و خارج وجود دارد و کشاورز احساس می کند با فروش به دولت مغبون می شود.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: کشاورزان هزینه هایشان بر مبنای قیمت آزاد دلار است لیکن فروش شان با قیمت غیرواقعی و رانتی ارز جهانگیری محاسبه می شود، از کود و سم و حمایت های دولتی هم خبری نیست. سه بار کارخانجات پتروشیمی که نمی خواهند از قیمت گذاری غیرواقعی ارز تبعیت کنند قیمت کود را در سال گذشته افزایش داده اند.

  وی ادامه داد: ۱۴ میلیارد دلار در بودجه سال ۹۸ برای تامین کالای اساسی مردم منظور شده است. دولت حاضر به ایجاد سامانه توزیع نیست. گرانی سرسام آور کالاهای اساسی به مردم تحمیل شده است و مردم در صف های طویل کیلومتری برای دریافت گوشت و شکر ایستادند و بر ناکارآمدی و ناتوانی مسئولان امر لعنت فرستادند.

  یارانه نقدی می‌تواند به ۶ برابر افزایش پیدا کند

  نماینده مردم تبریز افزود:  ۱۴ میلیارد دلار را به ریال تبدیل کنیم که ۱۶۰ هزار میلیارد تومان می شود؛ یعنی پنج برابر منبعی که برای هدفمندی یارانه ها تعریف شده است. به بیان دیگر یارانه ای که امروز پس از قریب ده سال بی هیچ تغییری همان ۴۵ هزار تومان است می تواند دست به نقد به شش برابر افزایش پیدا کند.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آثار وحشتناک اقتصاد غیرواقعی امروز خود را در قاچاق روزانه ۲۰ میلیون لیتر بنزین و گازوئیل نشان می دهد. سوالی از وزیر کشور در خصوص قاچاق مطرح کردم ولی آقای وزیر نتوانست در مورد مستند یک سال پیش صدا و سیما که نشان می داد کنار ساحل خلیج فارس سکوها و مخازن غول پیکر و لوله های متعدد از زیر دریا که گازوئیل و بنزین را به وسط دریا انتقال می دهند و کشتی های خارجی را مملو از گازوئیل ایران می کنند، توضیح دهد. کشف ۹ میلیون لیتر سوخت قاچاق  از سوی سپاه پاسداران از کشتی هندی یکی از نشانه های این فرآیند ظالمانه است. چگونه با وجود نیروی انتظامی، بخشدار و فرماندار و استاندار این افراد فعالیت می کنند.

  وی ادامه داد:  غفلت وزارت کشور که عذر بدتر از گناه است، پس از نمایش این مستند چه اقداماتی برای برخورد با غارتگران صورت پذیرفته است. البته وزیر کشور ناتوان از پاسخگویی، ترجیح داد سوال به صحن ارجاع شود بلکه حداقل گذشت زمان و پایان عمر مجلس دهم مانع از آشکار شدن عوامل این ظلم فاحش شود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۲۹ دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  دود قلیان موجب بروز حمله قلبی می شود

  مطالعات نشان می دهد دود قلیان موجب تشدید سرعت لختگی خون می مطالعات نشان می دهد دود قلیان موجب تشدید سرعت لختگی خون می شود و در نتیجه خطر حمله قلبی و سکته افزایش می یابد. مطلب کامل

  دود قلیان موجب بروز حمله قلبی می شود

  ... مطلب کامل

  مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران است

  مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران است/ شکاف طبقاتی زیاد می‌شود.یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه مالیات ۵ پله‌ای به عدالت‌محوری نزدیک‌تر است، گفت: مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران بوده و شکاف طبقاتی بین کارمندان را افزایش می‌دهد. مطلب کامل

  ۲۶دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  بازاریابی برای میوه‌های ممنوعه در شبکه‌های اجتماعی

  اگرچه گمان می شد بساط میوه های قاچاق از بازار داخلی برچیده شده است اما مدتی است قاچاقچیان در حال بازاریابی برای فروش این میوه ها در شبکه های اجتماعی هستند. مطلب کامل

  بازاریابی برای میوه‌های ممنوعه در شبکه‌های اجتماعی

  مطلب کامل

  بلاتکلیفی مهم ترین نهاد امدادی کشور در روزهای سیل

  با وجود گذشت چندین روز از وقوع سیل در استان های جنوبی کشور و نیاز به شدید به امدادرسانی، مهم‌ترین نهاد امدادی کشور همچنان مدیر ندارد و رئیس جمهور نیز واکنشی به این موضوع نشان نداده است. مطلب کامل

  میزان پایین سلول های اصلی خون نشانه خطر بالای مرگ

  مطالعه جدید نشان می دهد مشکلی موسوم به «لنفوپنی» که حاکی از وجود میزان پایین سلول های خونی لنفویست است، می تواند هشدار اولیه بیماری باشد. مطلب کامل

  ۱۴ دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبر هدف. محفوظ است.