• بنزین دونرخی در بودجه ۹۹ حذف می‌شود    :   عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ممکن است نرخ بنزین ۱۵۰۰، ۱۸۰۰ یا ۲ هزار تومان شود و دیگر بیشتر از ۲ هزار تومان نخواهد بود و همچنین احتمالا دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می شود.
 • افزایش بیماران ICU به دنبال شیوع آنفلوانزا    :   دبیر علمی هفتمین کنگره بین المللی مراقبت‌های ویژه، از افزایش بیماران بخش مراقبت های ویژه به دنبال شیوع آنفلوانزا در کشور خبر داد.
 • ۱۷ آذر ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت
 • آمادگی کامل ایران برای مقابله با حمله گسترده ملخ‌های صحرایی    :   سخنگوی سازمان حفظ نباتات کشور گفت: براساس پیش بینی های فائو، طی دو الی سه روز آینده دسته‌جات بزرگی از ملخ صحرایی وارد کشور خواهد شد.
 • ۱۶ آذر ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • لایحه بودجه ۹۹ عاری از اصلاحات ساختاری است    :   یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه دولت هیچیک از اقدامات اصلاحات ساختاری را در لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور لحاظ نکرده است، گفت: دولت سیاست درستی برای جبران کسری بودجه ندارد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد

  در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد

  تقدیمی هدف:

  رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.

  به گزارش خبر هدف : محمدمهدی زاهدی در نشست علنی دیروز ( یکشنبه‌، ۳ آذرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج شجره طیبه‌ای است که امام خمینی ( ره ) دستور ایجاد آن را صادر کردند و امروزه شاهد اثرگذاری بسیج و تفکر و مدیریت بسیجی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و امنیتی هستیم.

   

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری سهمیه‌بندی و افزایش نرخ بنزین خطاب به رئیس‌جمهور، افزود: بر همگان روشن شد که در اجرایی شدن یک طرح بی‌تدبیری از سوی دولتمردان به اوج رسید و ناامیدی مردم از مدیران ارشد اجرایی به شدت کاهش یافت؛ چرا از سال اول ریاست جمهوری بر اساس قانون نسبت به عملیاتی کردن این کار اقدام نکردید تا اینکه به صورت جهشی و ناگهانی انجام شود.

  وی ادامه داد: شبیه این طرح در دولت‌های نهم و دولت اجرا شد همان دولتی که بارها از بی‌تجربگی و ناکارآمدی آن سخن گفتید اما آن دولت صد اقدام عملی پیش از اجرایی کردن طرح انجام داد تا اقناع خبرگان، نخبگان و اجماع طبقه محروم و مستضعف فراهم و آن طرح با کمترین تبعات به خوبی اجرا شود.

  نماینده مردم کرمان و روار در مجلس دهم با مورد خطاب قرار دادن رئیس جمهور، تصریح کرد: آیا مردمی که می‌خواهید درآمد حاصل از افزایش نرخ سوخت را به آنها برگردانید نامحرم بودند؟ آیا مجلس شورای اسلامی نامحرم است؟ آیا مراجع عظام تقلید، ائمه جماعات و روحانیت نامحرم هستند؟ آیا نخبگان، دانشگاهیان و فرهنگیان نامحرم هستند؟ آیا طبقه مستضعف کشور که انقلاب مدیون آنها است نامحرم بودند؟ شما که امنیتی‌ترین دولت پس از انقلاب را تشکیل دادید چگونه متوجه مسائل امنیتی ناشی از تبعات اجرای این طرح آن هم به این شیوه نبودید؛ جای تاسف و تعجب است.

  زاهدی یادآور شد: دیگران در خارج از کشور و از جمله اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه پیش از هفته بروز حادثه آن را حتی به صورت علنی اعلام کرده بودند اما شما و تیم شما آن را جدی نگرفت و تعجب برانگیزتر این است که در آن روز مجمع تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت هفته وحدت از کشورهای مختلف اسلامی مهمان داشت و آن مهمانان به حضور مقام معظم رهبری رسیدند تا پیام وحدت را به دنیا صادر کنند اما در آن روز شاهد اغتشاشات بودیم تا به دنیا موضوع دیگری و آن اغتشاش و عدم وحدت در کشور را صادر کنند؛ آیا فکر نمی‌کنید که نفوذی هایی باعث شدند چنین اقدامی در آن روز صورت گیرد.

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خطاب به رئیس جمهور، ادامه داد: امیدوارم بتوانید جواب دهید و از قوه قضاییه انتظار می‌رود به این موضوع رسیدگی کند؛ جناب روحانی! چرا دولت شما کارت سوخت را حذف کرد که ضمن ایجاد خسارت زیاد از جمله قاچاق سوخت به منافع ملی ضرر بزند؟ بارها از فساد در دو نرخی بودن قیمت‌ها سخن راندید؛ چرا خود دچار آن شدید؟ چرا وزارت نفت به تولید محصولات از نفت خام روی نیاورد تا از قبل تحریم نفت دچار مشکل نشویم؛ اگر تنوع فرآورده‌های نفتی داشتیم هیچگاه از تحریم نفت نگران نبودیم.

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: چرا از آغاز در دست گرفتن دولت از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها طفره رفتید؟ چگونه می‌شود در شرایطی که منطقه از لبنان و عراق توطئه هایی دیده و خبر انتقال این توطئه به کشور در کوی و برزن پیچیده بود ناگهان تصمیم به اجرای طرح مذکور گرفتید؟

  وی از موضع حکمت آمیز، جوانمردانه، مدبرانه و مدیرانه اخیر مقام معظم رهبری تشکر کرد و گفت: از معظم له تشکر می‌کنیم که به صحنه آمدند و غائله ایجاد شده را خاتمه دادند.

  نماینده مردم کرمان و روار در مجلس دهم خطاب به رئیس‌جمهوری یادآور شد: انتظار می‌رود بحث تثبیت قیمت‌ها را با جدیت دنبال کنید تا نگرانی از مردم دور شود؛ نظارت و هماهنگی و ساماندهی برای وفور کالاهای اساسی صورت گیرد، در جلسه شورای هماهنگی سران قوا بررسی کنید که اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۱۴ آذر ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  خرید تضمینی محصولات کشاورزی و چالش‌های آن

  اجرای قانون «خرید تضمینی محصولات کشاورزی» در سالهای اخیر با چالش مواجه شده به همین دلیل سیاست «قیمت تضمینی» یکی از راهکارهایی است که پیشنهاد می شود جایگزین این قانون شود. مطلب کامل

  عنوان روزنامه های چهارشنبه ۱۳ ابان ۱۳۹۸

  ... مطلب کامل

  ضرورت ورود استانداری به بحث گاندو

  ضرورت ورود استانداری به بحث گاندو/اقدامات نمایشی را متوقف کنید.فعالان محیط زیست می‌گویند اداره کل محیط زیست استان سیستان و بلوچستان هیچ برنامه علمی و منسجمی جهت رفع تعارض افرادمحلی با گاندوها ندارد و به اقدامات نمایشی در این راستا دست می‌زند. مطلب کامل

  دارچین برای کاهش قند خون دیابتی ها مفید است

  به گفته محققان، افراد مبتلا به دیابت می توانند با تغییرات ساده در رژیم غذایی، میزان قندخون شان را کنترل نمایند. مطلب کامل

  روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد. مطلب کامل

  بینی‌هایی که هر روز کوچکتر می‌شود

  جراحی زیبایی بینی، یکی از شایع‌ترین عمل‌های زیبایی در کشور است که متاسفانه مواردی از این جراحی‌ها به قیمت از دست دادن سلامت داوطلبان این نوع عمل‌ها منجر می‌شود. مطلب کامل

  مجازات افرادی که «گل» می‌کارند چیست؟

  مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کاشت و تولید «گل» جرم است و مجازاتی از 10 میلیون ریال تا اعدام برای آن در نظر گرفته شده است. مطلب کامل

  ۱۰ آذر ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند

  حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبر هدف. محفوظ است.