• ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • ماجرای هجمه روحانی به شورای نگهبان    :   ماجرای هجمه روحانی به شورای نگهبان/ مسئله «فامیلی» است یا «ملی»؟اظهارات روحانی علیه شورای نگهبان پس از عدم احراز صلاحیت دامادش بسان اظهارات وی علیه قوه قضائیه پس از زندانی شدن برادرش است که نشان می‌دهد دغدغه‌های «فامیلی» بر «ملی» رئیس جمهور غلبه دارد.
 • ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   ...
 • آخرین تدابیر برای مدیریت سیل احتمالی خوزستان    :   مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب خوزستان با اشاره به آخرین تدابیر برای مدیریت سیل احتمالی خوزستان گفت: با توجه به ۸.۸ میلیارد متر مکعب ظرفیت خالی مخازن سدهای استان،نیازی به آزادسازی آب نیست.
 • پشت پرده لبنیات سمی    :   پشت پرده لبنیات سمی/ توضیحات کارشناس جنجال آفرین.سخنگوی سازمان غذا و دارو، با اشاره به حواشی پیرامون خبر آلوده بودن شیرهای پاستوریزه به سم آفلاتوکسین، توضیحاتی ارائه داد.
 • تصمیم‌های آموزش و پرورش و تاثیری که بر نگرش دانش‌آموزان می‌گذارد    :   آموزش وپرورش تهران در حالی امروز را برای مقاطع ابتدایی تعطیل اعلام کرد که در اکثر مناطق شهر تهران نه نشانه ای از برف بود نه یخبندان اما مهمترین ضربه این تصمیم برای دانش آموزان چه خواهد بود؟
 • آخرین اخبار از انفجارهای روز سه‌شنبه بیروت

  گردان عبدالله عزام مسوولیت حمله به سفارت ایران را برعهده گرفت

  در جریان دو عملیات انتحاری در نزدیکی سفارت ایران در بیروت تعداد زیادی کشته و زخمی شدند.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان این دو حمله انتحاری که در فاصله کمی از یکدیگر صورت گرفت ابراهیم انصاری، رایزن فرهنگی ایران در بیروت به شهادت رسید.

  به‌روزرسانی در ساعت ۱۵:۲۰

  ارتش لبنان اعلام کرد: یکی از دو عامل انتحاری که به سفارت ایران در بیروت حمله کرده بودند، با موتور سیکلت و دیگری با جیپ سفارت را هدف قرار داده بودند.
  بخش فرماندهی عملیات ارتش لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد که در انفجار اول عامل انتحاری با موتور سیکلت خود را منفجر کرد و در انفجار دوم هم عامل انتحاری با استفاده از خودروی جیپ خود را منفجر کرد.

  در این بیانیه آمده است که قاضی صقرصقر به عنوان نماینده دولت در دادگاه نظامی به بازدید از محل پرداخته و پلیس نظامی در حال تحقیق از محل است.

  به روزرسانی در ساعت ۱۳:۴۵

  خبرگزاری رویترز گزارش داد گردان عبدالله عزام وابسته به القاعده مسوولیت حمله به سفارت ایران در بیروت را برعهده گرفته است.

  به روزرسانی در ساعت ۱۴:۰۰

  رکن‌آبادی: حتی سرانگشتی از مواضع‌مان عقب‌نشینی نخواهیم کرد
  سفیر کشورمان در بیروت گفت: ما این پیام را به عاملان عملیات تروریستی در نزدیکی سفارت ایران در بیروت می‌دهیم که هرگز حتی سرانگشتی از مواضع‌مان عقب‌نشینی نخواهیم کرد.
  غضنفر رکن‌آبادی در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم تاکید کرد: ما از امروز به بعد بیش‌تر بر مواضع خود پافشاری خواهیم کرد و این‌گونه عملیات‌ها نه تنها تاثیری نخواهد داشت بلکه ما را ثابت قدم‌تر خواهد کرد.
  او ادامه داد: ما خود صاحب ایده و اصول هستیم و در مساله بحران سوریه منافعی را دنبال نمی‌کنیم. ما در خط رویارویی با پروژه‌های (ضد صهیونیستی و ضداستکباری در منطقه) همواره پیش قدم هستیم.
  رکن‌آبادی درباره انفجارهای پیش از ظهر امروز نیز گفت: انفجار دوم ۵ دقیقه بعد از انفجار اول انجام شد به نظر می‌رسد هر دو عملیات انفجاری انتحاری بودند که افراد زیاد کشته شدند. هم‌چنین از زمان شروع انفجارها ما به تحلیل تصاویر موجود در دوربین‌ها پرداخته‌ایم پس از دستیابی نتیجه آن را اعلام خواهیم کرد.
  فوائد سینیوره، نخست‌وزیر پیشین لبنان با صدور بیانیه‌ای حمله به سفارت ایران را محکوم و آن را جنایتی هولناک و تروریستی توصیف کرد.
  خبرنگار النشره از بیمارستان بهمن بیروت نیز گزارش داد از بین ۹ زخمی که به این بیمارستان منتقل شده بودند ۶ نفر مداوا و مرخص شدند و بقیه تحت مدوا قرار دارند.

  به روزرسانی در ساعت ۱۳:۳۹

  1. شهادت رایزن فرهنگی ایران در بیروت
  2. سفیر ایران در بیروت شهادت رایزن فرهنگی ایران در انفجارهای تروریستی بیروت را تایید کرد.
  3. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خبرنگار شبکه العالم روز سه‌شنبه از شهادت”ابراهیم انصاری” در انفجارهای تروریستی بیروت خبر داد.
  4. غضنفر رکن‌آبادی، سفیر کشورمان در بیروت گفت: انصاری به دلیل شدت جراحات به شهادت رسید.
  5. سایت اینترنتی النشره به نقل از رکن‌آبادی نوشت: رژیم صهیونیستی در این دو حمله انفجاری دست دارد.
  6. او تاکید کرد: کسانی که در این گونه اقدامات دست دارند به رژیم صهیونیستی خدمت می‌کنند.
  7. سفیر ایران در بیروت هم‌چنین بیان کرد: متاسفانه عابرانی که از نزدیکی سفارت عبور می‌کردند در این حمله انفجاری کشته شدند و ما به خانواده‌های آنان تسلیت می‌گوییم.
  8. وی تاکید کرد: مسیر ما ادامه دارد و کسانی که این اقدام را انجام داده‌اند بر حق اصول و مواضع‌مان در تحقق عدالت را مورد تاکید قرار دادند. آن‌ها باید بدانند که باید این‌گونه علمیات‌ها نمی‌توانند بر ما تاثیر بگذاریند.
  9. هم‌چنین شبکه‌ی تلویزیونی العالم از کشته و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ نفر در حمله انفجاری در نزدیکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت خبر داد.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۲۹ دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  دود قلیان موجب بروز حمله قلبی می شود

  مطالعات نشان می دهد دود قلیان موجب تشدید سرعت لختگی خون می مطالعات نشان می دهد دود قلیان موجب تشدید سرعت لختگی خون می شود و در نتیجه خطر حمله قلبی و سکته افزایش می یابد. مطلب کامل

  دود قلیان موجب بروز حمله قلبی می شود

  ... مطلب کامل

  مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران است

  مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران است/ شکاف طبقاتی زیاد می‌شود.یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه مالیات ۵ پله‌ای به عدالت‌محوری نزدیک‌تر است، گفت: مالیات دو پله‌ای به نفع نجومی‌بگیران بوده و شکاف طبقاتی بین کارمندان را افزایش می‌دهد. مطلب کامل

  ۲۶دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  بازاریابی برای میوه‌های ممنوعه در شبکه‌های اجتماعی

  اگرچه گمان می شد بساط میوه های قاچاق از بازار داخلی برچیده شده است اما مدتی است قاچاقچیان در حال بازاریابی برای فروش این میوه ها در شبکه های اجتماعی هستند. مطلب کامل

  بازاریابی برای میوه‌های ممنوعه در شبکه‌های اجتماعی

  مطلب کامل

  بلاتکلیفی مهم ترین نهاد امدادی کشور در روزهای سیل

  با وجود گذشت چندین روز از وقوع سیل در استان های جنوبی کشور و نیاز به شدید به امدادرسانی، مهم‌ترین نهاد امدادی کشور همچنان مدیر ندارد و رئیس جمهور نیز واکنشی به این موضوع نشان نداده است. مطلب کامل

  میزان پایین سلول های اصلی خون نشانه خطر بالای مرگ

  مطالعه جدید نشان می دهد مشکلی موسوم به «لنفوپنی» که حاکی از وجود میزان پایین سلول های خونی لنفویست است، می تواند هشدار اولیه بیماری باشد. مطلب کامل

  ۱۴ دی ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • برچسب

  000 000 33 000 نمودار تغییر قیمت سمند سورن ELX سال . کد 57511 سمند سورن ELX توربو . کد 58201 39 000 نمودار تغییر قیمت وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 16401 سمند SE . کد 57310 28 500 آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) آنلاین قیمت سکه ( ریال آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها اجتماعی اخبار استقلال اقتصاد انلاین ایران خودرو ایران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) بازارها و شاخص های مالی مرتبط تابلو آنلاین قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) تابلو آنلاین قیمت سکه ( ریال ) تابلو آنلاین قیمت طلا و نقره ( ریال ) تابلو آنلاین میانگین نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ها ( سنا ) خبر خبرهدف خبرگزاری خبرهدف دانلود دولت رئیس جمهور سایپا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) فروشگاه وردپرس قیمت سکه قیمت طلا و نقره مجلس مدیران خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) نرخ ارز نرخ ارز مرجع بانک مرکزی وردپرس فارسی ورزش ورزشی پارس خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) پرسپولیس کارمانیا نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) کاریکاتور کرمان خودرو نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان ) گروه بهمن نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت کارخانه ( تومان )
 • پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبر هدف. محفوظ است.